Motocikli
Supersport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CL500 ABS

Kopš CL500 projekta sākuma izmantotā izstrādes koncepcija ir “izsaki sevi”. Tas ir apzināti paredzēts jauniem cilvēkiem, kas apzinās stilu, un izstrādāts tā, lai lieliski iederētos īpašnieka dzīvesveidā, spējot tikt galā ar ikdienas braucieniem uz darbu, gariem nedēļas nogales braucieniem vai pat viegliem bezceļa braucieniem – un pa ceļam vēl pievērstu sev uzmanību.
Protams, kā jau jauniem braucējiem, tas ir arī lieliski personalizējams, un ir pieejams oriģinālo Honda piederumu klāsts, kas piedāvā personību, praktiskumu un stilu.
471 kubikcentimetru paralēlais divu cilindru dzinējs ir Honda dzīvīgais un populārais, ar A2 kategoriju saderīgais spēka agregāts, kas ražo 34,3 kW jaudu un veselīgu 43,4 Nm griezi. Tam ir unikāli ECU iestatījumi CL pienākumiem, un īss gala piedziņas pārnesums nodrošina veiklu paātrinājumu pilsētā gan uzsākot braukšanu, gan pārslēdzot pārnesumus. Sešu pakāpju pārnesumkārbu pārvalda slīdošais sajūgs.
Tērauda cauruļu galvenais rāmis režģa dizainā ir gan stila apliecinājums, gan vienkāršas lietošanas pamats. Gara gājiena piekare sastāv no 41 mm teleskopiskām dakšām un regulējama aizmugurējā amortizatora, savukārt diski – 19 collu priekšējais un 17 collu aizmugurējais – valkā kvadrātu raksta riepas. Priekšējās un aizmugurējās bremzes ir aprīkotas ar ABS modulāciju, kas ir īpaši līdzsvarota izcilai veiktspējai uz dažādām virsmām, ieskaitot vieglus bezceļus.
Viss apgaismojums ir LED, mērinstrumentu panelis ietver kompaktu negatīvo LCD, un straujas bremzēšanas uzmanības signāla (ESS) tehnoloģija izmanto aizmugurējos pagrieziena rādītājus kā avārijas gaismas pēkšņas, spēcīgas bremzēšanas laikā.

CL500 ir pieejams pilns Honda oriģinālo piederumu klāsts, kas ir gatavs personalizācijai atbilstoši īpašnieka vēlmēm.
Aizmugurējais apakšrāmis ir paredzēts vieglai kosmētisko detaļu un mīksto aizmugurējo bagāžnieku uzstādīšanai; uz aizmugurējā bagāžnieka var uzstādīt 38 l augšējo kasti. Garākiem braucējiem ir arī iespēja izvēlēties par 30 mm augstāku sēdekli – brūnā krāsā ar melnu dubultšuvumu.
Kosmētiskie papildinājumi, lai vairotu klasisko bezceļu stilu, ietver vieglus polipropilēna sānu numuru dēļus, mušu sietu, pirkstu aizsargus un augstu priekšējo dubļusargu. Praktiskie piederumi ietver apsildāmus rokturus, ACC uzlādes ligzdu un aizmugures amortizatoru pārsegus.
Ērtības labad trīs īpaši izstrādāti komplekti ir gatavi lietošanai:
PIEDZĪVOJUMU PAKĀCIJA
Sarežu aizsargi, augstais priekšējais dubļusargs, aizmugurējais amortizators un rallija kājiņas.
CEĻOJUMA PAKA
Mīksts sēžammaiss, apsildāmi rokturi, ACC ligzda, regulējama bremžu svira un tvertnes paliktnis.
STILA IEPAKOJUMS
Priekšējā luktura pārsegs, pārsega svītra, riteņu svītras, aizmugurējā sānu pārsegs, aizmugurējā sānu pārsega svītra un augstais sēdeklis.