Motocikli
Supersport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CBR500R ABS

Braucējiem, kuriem palikusi par mazu 125cc klase, vai kuriem ir A2 kategorijas vadītāja apliecība, divu cilindru CBR500R sniegs lielisku pirmā lielā sporta motocikla pieredzi.Tas sagādās baudu arī pieredzējušiem braucējiem, kas meklē alternatīvu lielajiem sporta motocikliem.Ātrs, vienkāršs, pieejams un izaicinošs, CBR500R piedāvā lielisku sākuma punktu, ieejot pasaules sporta motociklu saimē ar teicamu montāžas kvalitāti un jaunu īpašuma tiesību lepnumu.
CBR500R piedāvā braukšanas pozīciju, kas vairāk līdzinās sportiskai, bet nav tik agresīva. Tas būs vienlīdz piemērots gan ikdienas braucieniem, gan  līkumu baudīšanai.

Ļoti iecienītie Honda CB500F, CBR500R un CB500X modeļi 2022. gada versijās iegūs dzinēja un šasijas uzlabojumus, kas tos padarīs vēl pievilcīgākus jaunu un jau pieredzējušu motobraucēju acīs.
Jaunās priekšdaļas konstrukcijas pamanāmākais elements ir no vidējās klases četrcilindru CB650R un CBR650R aizgūtā jaunā Showa 41 mm SFF-BP USD dakša, kas uzlabo vadāmību un gaitas īpašības. To papildina atvieglināti alumīnija diski ar Y formas spieķiem CB500F un CBR500R modeļiem, jauni dubulti 296 mm viļņotas formas priekšējie bremžu diski un radiāli uzstādīti Nissin bremžu suporti.
Visiem trim aizraujošajiem un ekonomiskajiem motocikliem ir jauna, atvieglināta aizmugures balstiekārta ar palielinātu vērpes pretestību, bet ar lielāku sānvirziena elastīgumu, kas uzlabo vadāmību, it īpaši pagriezienos. Visu modeļu sirds ir enerģiskais 500 cm3 dzinējs, kas joprojām attīsta A2 kategorijai maksimāli atļauto 35 kW jaudu un, sākot no 2022. gada ir aprīkots ar jauniem PGM-FI iestatījumiem, kas uzlabo gan griezes momentu, gan kopējo motocikla raksturu.