Disclaimer

Visa informācija un attēli, kas atrodas SIA Honda Motor Europe vai tās Igaunijas filiāles mājas lapā, ir SIA Honda Motor Europe vai tās Igaunijas filiāles („Honda Baltics“) autortiesību īpašums un tos nedrīkst reproducēt vai izmantot jebkādam citam komerciālam nolūkam bez rakstiskas atļaujas, ko izsniegusi SIA Honda Motor Europe vai tās Igaunijas filiāle.
Lai arī SIA Honda Motor Europe vai tās Igaunijas filiāle pieliek visas pūles, lai nodrošinātu, ka informācija par transporta līdzekļiem (piemēram, krāsa, raksturojums, specifikācijas, tehniskā informācija un cenas) ir patiesa un pareiza, SIA Honda Motor Europe vai tās Igaunijas filiāle nevar garantēt tās precizitāti, un tāda veida informācija tiek sniegta „kā ir“ bez jebkāda veida garantijas. SIA Honda Motor Europe vai tās Igaunijas filiāle neuzņemas atbildību par paļaušanos uz šādu informāciju.
SIA Honda Motor Europe vai tās Igaunijas filiāle patur tiesības veikt izmaiņas jebkurā laikā un vietā bez brīdinājuma, attiecībā uz cenām, modeļiem, materiāliem, aprīkojumu, specifikācijām un pieejamību. Atkarībā no pasūtīšanas, piegādes un kravas faktoriem, laiku pa laikam var mainīties krāsu un modeļu pieejamība. Pārbaudiet pie saviem Honda dīleriem jaunāko informāciju par pieejamību.
Viltus e-pasti izmantojot Honda nosaukumu
Honda ir informēta, ka pieaug viltus e-pastu skaits, ko tautā sauc par fišingiem, tie var būt darba piedāvājumi ar paziņojumiem par laimestiem, izmantojot Honda nosaukumu, lai viltus ceļā piekļūtu tādai privātai informācijai kā personiskie vai finansu dati (piemēram, kredītkaršu numuri, paroles)

Šie viltus e-pasti ir jauna krāpšanas metode Internetā. Tos praktizē, vai nu aizsūtot viltus e-pastu tieši upurim, vai arī novirzot to uz mājas lapu, kur tik prasīta informācija, lai mēģinātu iegūt personīgu informāciju.

Honda ir saņēmusi ziņojumus par vairākiem gadījumiem, kad viltus e-pastos ir izmantots Honda nosaukums un tas aizsūtīts klientiem iepriekš aprakstītajos veidos. Tomēr, mēs gribam skaidri pateikt, ka šiem e-pastiem nav nekāda sakara ar Honda un ka mums nekad nav tikuši piedāvāti šāda veida darba piedāvājumi vai laimestu kampaņas.

Honda iesaka, ja jūs saņemat tādus e-pastus, kā norādīts iepriekš minētajā piemērā, vai arī e-pastu, kur tiek izmantots Honda nosaukums un kur tiek prasīta personiska vai finansu informācija, un, ja jums ir šaubas par šī e-pasta autentiskumu, tad, lūdzu, izturieties pret šiem e-pastiem ar lielu piesardzību.