Motocikli
Supersport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Vienkāršs un jaudīgs

Tagad 2021. gadam iepazīstieties ar CMX500 Rebel lielo, vēl drosmīgāko brāli: CMX1100 Rebel. Ņemot vērā būtību, kas padara mazo motociklu tik īpašu, un pievienojot lielāku veiktspēju, vairāk rakstura un bagātīgu Honda vismodernāko tehnoloģiju klāstu, tas piedāvā pakāpienu augšup – vai arī no cita segmenta – plašam braucēju lokam, kas meklē kaut ko vēl vairāk atšķirīgu. Tas ir apzināti izstrādāts kā motocikls ar divējādu personību, kas vienlīdz gatavs kā nesteidzīgam kruīzam, tā aizraujošam “sprādzienam” ikreiz, kad priekšā parādās līkumots ceļš. 

Tie, kas pārvietojas augšup no mazākiem motocikliem, novērtēs Rebel savaldāmos izmērus, 700 mm sēdekļa augstumu un 223 kg “slapjo” svaru; pieredzējušākie gūs tūlītēju baudu no šasijas veiktspējas potenciāla – ar stingru tērauda cauruļu rāmi, 43 mm kārtridža tipa priekšējo dakšu, aizmugurējiem kombinētajiem amortizatoriem un radiālajām četru virzuļu priekšējām bremzēm. Un visiem braucējiem patiks izpētīt raksturu un sniegumu, ko piedāvā 1084 cm3 paralēlais divcilindru dzinējs (atvasināts no CRF1100L Africa Twin), kurš ar 64 kW maksimālo jaudu un 98 Nm maksimālo griezi piedāvā ļoti spēcīgu apakšējo un vidējo apgriezienu diapazona jaudu, kā arī raksturīgās sajūtas un izplūdes notis. 

Lielā Rebel atkailinātais stils uzrunā ar savu minimālismu. Tērauda dubļu aizsargi priekšā un aizmugurē nosedz biezās riepas; apaļais priekšējais lukturis apvieno vecās skolas izskatu ar jauno laiku LED spuldzēm un atspoguļo apaļo, negatīvo LCD mērinstrumentu displeju. Arī aizmugurējā sēdekļa spilvens atveras ātri un viegli. Zem ārējās virsmas atrodas virkne vismodernāko funkciju: elektriskās droseles (Throttle By Wire, TBW) vadība, kas piedāvā 3 noklusējuma braukšanas režīmus, kā arī ceturto, lietotāja pielāgojamu režīmu, 3 līmeņu Honda selektīvā griezes kontrole (HSTC), Wheelie Control sistēma, kruīza kontrole un Honda unikālā dubultā sajūga sešu pārnesumu transmisija papildaprīkojumā.

Šī īpašā klasiskā izskata un modernāko tehnoloģiju kombinācija nozīmē, ka jaunais CMX1100 Rebel piedāvā kaut ko atsvaidzinoši unikālu tirgū, kurā patiesas inovācijas ir grūti atrodamas.