Motocikli
Supersport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Piedzīvojumu sajūta.

No pilsētas ikdienas transportlīdzekļa līdz nedēļas nogales ceļotājam – 2022. gada modelis CB500X ir gatavs visam. Modeļa stils ir daudz asāks – tam piemīt spilgtāks piedzīvojumu tēls, kas atgādina Africa Twin modeli, tas ir papildināts ar garāku amortizācijas gājienu, vienas caurules amortizatoru ar augstas veiktspējas specifikāciju, uzlabotu braucēja ergonomiju un 19 collu priekšējo riteni.
Un, lai gan CB500X dzinējs uztur 35 kW maksimālo jaudu, kas nepieciešama A2 kategorijas vadītāja apliecības īpašniekam, tas tagad sasniedz par 4 % vairāk jaudas un griezes momentu starp 3000-7000 apgr./min, pateicoties ieplūdes, izplūdes un vārsta darbības laika uzlabojumiem. Jaunajam dubultās izplūdes slāpētājam ir uzlabots izplūdes skaņas tonis, un dzinējam tagad ir arī palīgsistēma slīdošam sajūgam.
LCD mērinstrumenti ietver pārnesuma pozīciju un augšup virziena pārslēgšanās indikatoru, un indikatoriem ir LED spuldzes, lai saskanētu ar pārējo apgaismojumu.
2022 Šasijas uzlabojumu klāstā ietilpst Showa 41 mm SFF-BP USD dakša, jauna, vieglāka aizmugures balstiekārta, vieglāki diski un jauni dubulti 296 mm priekšējie bremžu diski. Jauni degvielas iesmidzināšanas parametri uzlabo griezes momentu un sajūtas.