Motocikli
Supersport
Touring
Street
Custom
Adventure

2023 CB1000R Black Edition

Neo Sports Café klāsta flagmanis CB1000R tiek atjaunināts ar jaunu, vēl minimālistiskāku un mērķtiecīgāku, “uz priekšu sakumpušu” stilu. Zīmolam raksturīgais apaļais priekšējais lukturis asaras formas ietvarā tagad ir sasvērts uz aizmuguri, liekot skatienam pārslīdēt mazajiem sānu vākiem un uz pārveidotā, uz augšu vērstā aizmugurējā apakšējā rāmja pusi. Izsmalcināti izstrādāti jaunie septiņu spieķu riteņi vairo estētisko dziļumu. 

Jaunais CB1000R Black Edition vēl vairāk pastiprina agresīvo izskatu, papildinot jaunās līnijas ar rokām izstrādāta “pasūtījuma” izskatu, pateicoties Deep Graphite Black krāsai un melnajam lukturu rāmim, vējstiklam, dakšu balstiem, radiatora un gaisa kastes vākiem, izpūtēja un trokšņa slāpētāja detaļām.

CBR1000RR Fireblade atvasinātais četrcilindru dzinējs nodrošina vienmērīgāku jaudas padevi un reakciju, pateicoties pārskatītajiem degvielas iesmidzināšanas iestatījumiem, un gan CB1000R, gan CB1000R Black Edition ir aprīkoti ar Honda viedtālruņa balss vadības sistēmu, kas savienota ar jaunu, mūsdienīgu pilnkrāsu 5 collu TFT displeju.