Motocikli
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Patiesi universāls modelis

Honda unikālais ikdienas motocikls kļūst vairāk orientēts uz piedzīvojumu maršrutiem, pateicoties jaunajam dizainam un LED gaismām, uzlabotajai priekšējai amortizācijai, palielinātajam bagāžas nodalījumam un LCD instrumentu panelim ar pielāgojamu krāsu gammu. Divsajūgu transmisijai tagad ir 3 līmeņu S darbības režīms, un Honda ir turpinājuši uzlabot gan MT, gan AT režīmu programmatūru. Ekonomiskais 750 cm3 paralēlais divcilindru motors saņēmis EURO4 atbilstības sertifikātu, un jaunais izpūtēja uzgalis motora toni padara vēl dziļāku.

"Kopš 2012. gadā kļuva pieejams NC700X, NC750X modelis ir iemantojis plašu popularitāti Eiropā, padarot to par vienu no biežāk pieminētajiem motocikliem dažādos Eiropas top 10 pārdošanas rādītāju apkopojumos.

Ir vairāki iemesli šādai popularitātei: tā augstā griezes momenta divcilindru motors, kas tikai nedaudz iemalko benzīnu, strauji paātrinoties zemos un vidējos apgriezienos, relaksētā un plašā braukšanas pozīcija, platā stūre un ērtais sēdeklis, atbalstoša, plašas darbības piekare un piedzīvojumu garu izstarojošs dizains - visas šīs īpašības padara šo motociklu tik iekārojamu.

Bagāžas nodalījumā, kas izvietots tur, kur parasti atrastos bāka, brīvi var ievietot pilna izmēra ķiveri, savukārt unikālo Honda divsajūga transmisiju izvēlas vairāk kā trešdaļa NC750X pircēju.

Kopumā, NC750X ir labāko motociklu īpašību apvienojums. Jebkuram braukšanas stilam - pilsēta, pārbraucieni un vienkārši prieka pēc - NC750X ir piemērots visiem. 2016. gada modelis ir vēl vairāk uzlabots, par pamatu ņemot inovatīvo NC750X DNA un padarot sajūtas un veikumu vēl labāku - kārtējo reizi.