Motocikli
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CBR1000RR Fireblade

CBR1000RR Fireblade papildina uzlaboto SP un jauno SP2 versiju, noslēdzot Fireblade modeļu trio un atzīmējot 25 gadus, kopš šis panākumiem bagātais transportlīdzeklis pārrakstīja Super Sport segmenta noteikumus. Tā uzmanība ir nemainīgi vērsta uz veiktspēju un veiklību, skandinot "Pilnīgas kontroles" mantru. Ar 90 % pārprojektētu galveno komponenšu ir izdevies par 16 kg samazināt svaru, nodrošinot līderību kategorijā ar 195 kg. Apvienojumā ar 8kW jaudas pieaugumu pie augstiem apgriezieniem tas par 14 % uzlabo jaunā Fireblade jaudas un svara attiecību, sasniedzot iepriekš nepieredzētu līmeni.

2017. gadā Fireblade pāriet uz "Nākamo pilnīgas kontroles līmeni" ar visaptverošu elektrovadības paketi, kurā ietilpst jauna žiroskopiska ABS sistēma, Honda Selectable Torque Control (griezes momenta kontrole), Selectable Engine Brake (bremzēšana ar dzinēju) un Power Selector (jaudas selektors). Visus šos parametrus var precīzi pielāgot ar braukšanas režīma izvēles sistēmu, kurai iedvesma gūta no Honda MotoGP RC213V-S Street Legal versijas.

Pēc pilnas modeļa atjaunināšanas 2017. gadā Fireblade “Next Stage Total Control” ir uzlabota 2019. gadam, ieviešot izmaiņas elektroniskajā aprīkojumā, kas vērstas uz optimālu veiktspēju trasē. Tādējādi ir uzlabotas HSTC un ABS, kā arī paaugstināts maksimālās jaudas iestatījums, balstoties uz datiem, kas saņemti no HRC MotoGP programmas. Honda “Selectable Torque Control” un “Wheelie Control” funkcijas tagad ir atdalītas, un mērinstrumentu panelī ieviests jauns “W” indikators.