Motocikli
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CRF250L Rally

CRF250 RALLY ir gatavs brīvdienu dēkām, garākiem ceļojumiem vai ikdienas izbraucieniem. Tam ir gara gājiena piekare, lielu disku bremzes ar ABS, teicama aizsardzība pret laika apstākļiem, no CRF450 RALLY-aizgūta virsbūves konstrukcija un neiedomājami iespaidīgs nobraukums starp degvielas uzpildīšanas reizēm. Dzinēja darbības efektivitāti nodrošina spēcīgs griezes moments pie maziem apgriezieniem apvienojumā ar būtisku maksimālo jaudu.

Veidots uz atjaunotā CRF250L bāzes, un smeļoties iedvesmu no HRC komandas CRF450 Rally sacīkšu motocikla, CRF250L Rally piedzīvojis daudzas izmaiņas, kuras padara to par unikālu piedāvājumu tirdzniecībā. Rallija tipa "peldošais" vējstikls, plūsmas virzīšanas pārsegs un radiatora pārsegs nodrošina aizsardzību pret vēju, savukārt pārējā motocikla daļa konstruēta MX minimālisma stilā. Prīkots ar asimetriskiem LED priekšas lukturiem un LED virzienrādītājiem. 
Lielā degvielas tvertne nodrošina garu nobraukumu bez uzpildes, bet jaunajā digitālajā mērinstrumentu panelī izvietots degvielas līmeņa rādītājs un tahometrs. Garā gājiena piekare un augstais klīrenss palielina tā spējas veikt garas bezceļu distances, bet bremzēšanas spēku nodrošina lielāks peldošais bremžu disks plus ABS sistēma, kuru aizmugures bremzēm iespējams atslēgt. Dzinējs var lepoties ar spēcīgu griezes momentu pie maziem apgriezieniem un būtisku maksimālo jaudu, kas panākts uzlabojot CRF250L , ieskaitot PGM-FI sistēmu, droseles korpusu, jaunu gaisa filtra kārbu un vieglāku izpūtēju.