Motocikli
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

RADĪTS PASAULES IZZINĀTĀJIEM

Inovatīvais X-ADV apvieno piedzīvojuma garu ar vispusīgu izpildījumu, augstākās klases specifikācijām, praktiskumu un komfortu braukšanai pilsētā un izbraucieniem nedēļas nogalēs.

X-ADV ir jauna motociklu suga, kas turpina iedibināto Honda tradīciju, proti, rast inovatīvus veidus, kā radīt izstrādājumus, kas uzlabo un bagātina klientu dzīves stilu. Tas apvieno robustu apvidus stilu, bezceļnieku atraktivitāti un augstākās klases specifikācijas, pateicoties izturīgai šasijai, garajai piekarei, radiālām četru virzuļu skavām un ar griezes momentu pārpildītajam 745cc dzinējam ar diviem cilindriem un dubultā sajūga pārnesumkārbas piedziņu*.

Tāpat X-ADV ir aprīkots ar 5 līmeņos regulējamu ekrānu, vietu zem sēdekļa, kur uzglabāt bezceļu stila ķiveri, dūru sargiem, rallijveida instrumentu displeju, centrālo kāju un Honda Smart Key sistēmu.  Tā dizains tika izstrādāts Honda pētniecības un attīstības centrā Romā, un tā stila līnijas iemieso divu riteņu braucamrīka brīvības būtību aizraujošā, jaunā veidolā.

2018. gada X-ADV ir aprīkots ar 2 līmeņu Honda regulējamo vilkmes kontroles sistēmu, ko var arī atslēgt. Tāpat pieejams G režīms uzlabotai veiktspējai bezceļos.

2018. gada modeļu klāstā pieejama 35 kW versija braucējiem ar A2 klases tiesībām.