Motocikli
Supersport
Touring
Street
Custom
Adventure

Piedzīvojumu gars

"Radīts aizraujošs, jauns krosovera klases motocikls - Honda X-ADV apvieno piepilsētas universālo transportlīdzekli un bezceļu izaicinājumus. Honda X-ADV apvieno piedzīvojumu garu ar visaptverošu veiktspēju, praktiskumu un komfortu gan pilsētas vidē, gan brīvdienu izbraucienos.
Tā piedāvā Jums augstu sēdēšanas pozīciju labākai redzamībai, gan arī garāku piekares darba gājienu, lai pārvarētu smagāku ceļu posmus.
Tai pašā laikā X-ADV piedāvā arī praktiskumu - 5 pakāpju regulējamu priekšas vējstiklu un uzglabāšanas nodalījumu bezceļu braucēja ķiverei."

Pateicoties stilīgajam un izturīgajam korpusam un paaugstinātajai piekarei Honda X-ADV pamatoti pretendē uz bezceļu braukšanas kategoriju. Izturību izstarojošais izskats saskaņots ar praktiskumu - rāmja konstrukcija nodrošina 22 litra tilpumu uzglabāšanas nodalījumā zem sēdekļa. Tāpat arī X-ADV ir aprīkots ar 5 pakāpēs regulējamu vējstiklu, konisku alumīnija stūri, Africa Twin roku aizsargiem, rallija stila instrumentu paneli un stāvēšanas centra atbalstu. Inteliģentās atslēgas sistēma nodrošina ikdienas lietošanas ērtības.

17/15 collu priekšas un aizmugures riteņi ar spieķiem un bloka veida protektora riepām, apvienojumā ar garo priekšas un aizmugures piekares gājienu, lieliski absorbē nelīdzenumus. Dubultie radiāli uzstādītie četru virzuļu bremžu suporti nodrošina ievērojamu bremzēšanas spēku ar ABS kontroli. 

Honda dubultā sajūga transmisija (DCT) ir standarta aprīkojumā un X-ADV tā nodrošina mazākus pārnesumskaitļus, ātrākai atsaucībai D-režīmā, tāpat arī S-režīmā iespējami 3 līmeņi sportiskai pārnesumu pārslēgšanai. Ar DCT transmisiju perfekti salāgotais X-ADV 745 cm3 divu cilindru dzinējs nodrošina spēcīgu griezes momentu mazo-vidējo apgriezienu diapazonā, nodrošinot iespēju iegūt lielisku paātrinājumu sākot no ļoti zemiem apgriezieniem. Degvielas patēriņš ir 27.9km/l (WMTC režīmā).