Motocikli
Supersport
Touring
Street
Custom
Adventure

Transalp XL750 ABS

Transalp dizains rada nepārspējamu piedzīvojumu ceļojuma sajūtu komplektā, kas lieliski darbojas uz ceļa. Plašā vieta kājām skaidri apliecina piedzīvojumu nolūku, savukārt korpuss un vējstikls kopā nodrošina aizsardzību pret vēju bez lieka smaguma. Kopējais izskats ir elegants, vienkāršs un tīrs.

Dzinējs mazā telpā apvieno lielu daļu no Honda inženierijas spējām un nodrošina spēcīgu reakciju visā apgriezienu diapazonā – tieši tas, kas nepieciešams, gan braucot solo, gan divatā. Pilnīgi jaunais 755 cm3 paralēlais divu cilindru agregāts (kopīgs ar jauno CB750 Hornet) nodrošina 67,5 kW maksimālo jaudu un spēcīgu griezi visā apgriezienu diapazonā, sasniedzot 75 Nm. Izsmalcinātie Throttle By Wire (TBW) sistēmas iestatījumi orientē dzinēja raksturu uz tūrismu un komfortu.

Kompaktajās, konkurētspējīgajās, no CRF atvasinātās Unicam astoņu vārstu cilindru galvās ir izmantotas lejupejošas gaisa ieplūdes atveres un virpuļplūsmas kanāls, lai nodrošinātu optimālu sadegšanu. 270° kloķvārpsta nodrošina izjūtas un raksturu. Elektroniskās vadītāja palīgsistēmas darbojas, izmantojot Throttle By Wire (TBW), un ietver 5 braukšanas režīmus, no kuriem 4 ietver iepriekš iestatītas dzinēja jaudas, dzinēja bremzēšanas, ABS un Honda selektīvās griezes kontroles (HSTC) kombinācijas ar integrētu riteņu kontroli. 5. “Lietotāja” režīms ļauj braucējam izveidot savu iecienītāko kombināciju.

Vadāmība ir viegla, izveicīga un iedvesmojoša. Tērauda rombveida rāmis ir viegls, pateicoties sieniņu/caurules biezuma un stingrības optimizācijai. Lai nodrošinātu elastīgu veiktspēju uz ceļa un bezceļu triecienu absorbciju, balstiekārta ir augstākās kvalitātes: Showa 43 mm SFF-CA USD dakšas un aizmugurējais amortizators ar Pro-Link. Divi divu virzuļu suporti nodrošina efektīvu bremzēšanas spēku, savukārt riepas – 90/90-21/150/70-18 priekšā un aizmugurē – nodrošina daudzpusību gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos.

Bagātīgo specifikāciju sarakstu ievada 5 collu TFT krāsu displejs, kas nodrošina spilgtu informācijas attēlošanu un visu sistēmu pārvaldību, kā arī Honda viedtālruņa balss vadības sistēmas (HSVC) savienojamību Android un IOS ierīcēm. Viss apgaismojums ir LED; pagrieziena rādītāji tiek automātiski atcelti un ietver arī straujas bremzēšanas uzmanības signāla (ESS) tehnoloģiju, lai brīdinātu citus satiksmes dalībniekus par pēkšņu bremzēšanu.

XL750 Transalp pieejams pilns piederumu klāsts, kas ir gatavs personalizācijai atbilstoši īpašnieka vēlmēm un lietošanai, tostarp ātrais pārnesumu pārslēgs un zemāka sēdekļa opcija.
Īpašnieku ērtībām ir pieejami 5 komplekti, kuros piederumi ir sakārtoti kopā:
PILSĒTAS KOMPLEKTS (praktiskums un uzglabāšana)
50 l augšējā kaste, alumīnija panelis, montāžas pamatne, sēdekļa paliktnis un iekšējā soma, kā arī augstais vējstikls un galvenais statīvs.
TŪRISMA KOMPLEKTS (komforts un uzglabāšana)
Aizmugurējie bagāžas nodalījumi (R26L/L33L), alumīnija paneļi, atbalsta balsti, iekšējās somas un apsildāmi rokturi.
PIEDZĪVOJUMU KOMPLEKTS (stils un funkcionalitāte)
Sānu caurules, LED miglas lukturi un radiatora režģis.
RALLIJA KOMPLEKTS (stils un funkcionalitāte)
Ātrais pārnesumu pārslēgs, dzinēja aizsargs, pamatnes plāksne, apvidus rallija pēdu balsti un pirkstu sargi ar pagarinājumu.
KOMFORTA KOMPLEKTS (komforts un praktiskums)
3 l tvertnes soma, vēja deflektori, komforta pēdu balsti un AAC uzlādes ligzda.
Visi piederumi ir pieejami arī atsevišķi.