Motocikli
Supersport
Touring
Street
Custom
Adventure

CB750 HORNET

Hornet pilnīgi jaunais dzinējs nelielā telpā ietilpina lielu daļu no Honda inženierijas spējām. Svarīgākie skaitļi: 755 cm3 paralēlais divu cilindru dzinējs, 67,5 kW maksimālā jauda un 75 Nm grieze. Ar slapjo svaru 190 kg tam ir klasē labākā jaudas un svara attiecība 0,36 kW uz kg/2,81 kg uz kW.

Kompaktajās, konkurētspējīgajās, no CRF atvasinātās Unicam astoņu vārstu cilindru galvās ir izmantotas lejupejošās gaisa ieplūdes atveres un virpuļplūsmas kanāls, lai nodrošinātu optimālu sadegšanu. 270° kloķvārpsta nodrošina sajūtas un raksturu; primārā piedziņa darbojas kā balansvārpsta, savukārt slīdošais sajūgs pārvalda sešpakāpju pārnesumkārbu. Elektroniskās braucēja palīgsistēmas, pateicoties Throttle By Wire (TBW), ietver 3 braukšanas režīmus (plus USER režīmu), 3 līmeņu Honda selektīvo griezes kontroli (HSTC), Wheelie Control ar 3 līmeņu dzinēja jaudas un dzinēja bremzēšanas regulēšanu.

Lai maksimāli palielinātu jaunā dzinēja potenciālu, tas ir ievietots pilnīgi jaunā tērauda rombveida rāmī, kas ir ārkārtīgi mazs, pateicoties optimizētam sienu/cauruļu biezumam un stingrībai. Lai nodrošinātu optimālu veiklību un braucēja sajūtas, balstiekārta ir visaugstākās kvalitātes: Showa 41 mm SFF-BPTM USD dakšas un aizmugurējais amortizators ar Pro-Link. Divi četru virzuļu, radiālā stiprinājuma suporti nodrošina jaudīgu apstāšanos, un riepas ir izveidotas tā, lai nodrošinātu perfektu saķeri un izveicību – 120 sekciju priekšējā riepa ir saskaņota ar 160 sekciju riepu aizmugurē.

Bagātīgo specifikāciju sarakstu ievada 5 collu TFT krāsu displejs, kas nodrošina spilgtu informācijas attēlošanu un visu sistēmu pārvaldību, kā arī Honda viedtālruņa balss vadības sistēmas savienojamību gan Android, gan IOS ierīcēm. Viss apgaismojums ir LED; pagrieziena rādītāji tiek automātiski izslēgti un ietver arī straujas bremzēšanas uzmanības signāla sistēmu (ESS).

Hornet ir pieejams pilns piederumu klāsts, kas ir gatavs personalizācijai atbilstoši īpašnieka vēlmēm un lietošanai.

Agresīvai sporta braukšanai vai mierīgiem ceļojumiem ātrās pārslēgšanas slēdzis piedāvā tūlītēju, pilnu droseles pārslēgšanu augšup un pārslēgšanu bez sajūga lejup ar automātisku sviras funkciju. Sviras slodzes jutību var noregulēt 3 pakāpēs atbilstoši vēlmēm.

Aizmugurējā sēdekļa pārsegs piešķir viena sēdekļa sportisko pievilcību, savukārt šūtais braucēja sēdeklis – pavisam jauns dizains pelēkā/melnā krāsā – izstaro izcilu pievilcību un paaugstina komfortu. Jaunumi ir arī alumīnija stieņa gala atsvari, stūres augšējās skavas turētājs, vējstikls, riteņu svītras, pēdu balsti un aizsargslīdēšanas uzgaļi.

Nav aizmirsts arī praktiskums. Tvertnes soma un sēdekļa soma nodrošina mīkstas bagāžas ērtības, savukārt jaunais aizmugurējās bagāžas nodalījuma dizains nodrošina cietās bagāžas drošību. Braucēja komfortam ir pieejami arī apsildāmi rokturi.

Lai īpašniekam būtu ērti, ir pieejami 3 komplekti, kuros piederumi ir sakārtoti kopā:
SPORTA KOMPLEKTS Ātrais pārslēgs, vējstikls, aizmugurējā sēdekļa pārsegs un pēdu balsti.
STILA KOMPLEKTS Stieņa gala atsvari, stūres augšējās skavas turētājs, tvertnes paliktnis, riteņu svītras un bukses.
TŪRISMA KOMPLEKTS Aizmugurējie bagāžas nodalījumi, tvertnes soma un sēdekļa soma.