Motocikli
Supersport
Touring
Street
Custom
Adventure

2024 NX500

 • Jaunajā, izteiksmīgajā piedzīvojumu stilā ir iekļauta aerodinamika, lai uzlabotu stabilitāti ātrumā
• Jauns LED priekšējais un aizmugurējais lukturis
• Jaunais 5 collu pilnkrāsu TFT ekrāns ietver Honda RoadSync savienojumu, kas nodrošina detalizētu navigāciju ekrānā un piekļuvi citām viedtālruņa funkcijām
• Jauns, vienkāršots sadales slēdzis uz kreisā roktura, kas ir viegli lietojams un izgaismots nakts laikā
• 41 mm Showa Separate Function Fork Big Piston (SFF-BP) USD dakšai un aizmugurējam amortizatoram ir precīzi noregulēti iestatījumi
• Jauni, vieglāki diski
• Dubultie 296 mm diski, Nissin radiāla stiprinājuma 4 virzuļu suporti
• Dzīvīgs divu cilindru spēka agregāts tagad aprīkots ar Honda selektīvo griezes kontroli (HSTC)
• Jaunie PGM-FI iestatījumi uzlabo paātrinājumu pie zemiem apgriezieniem un jaudas piegādi visā apgriezienu diapazonā
• Palīgsajūgs/slīdošais sajūgs atvieglo pārnesumu pārslēgšanu uz augstāku un pārvalda aizmugurējo riteni, pārslēdzoties uz zemāku pārnesumu

Aksesuāri
NX500 ir pieejams oriģinālo Honda aksesuāru klāsts, kas izstrādāti reizē ar motociklu, lai nodrošinātu nevainojamu saderību, kā atsevišķi inovatīvi piederumi, kas papildina motociklu, vai sagrupēti komplektos un ir gatavi uzstādīšanai ar oficiālu Honda garantiju:

Piedzīvojumu komplekts
Atklāta ceļa apstākļos piedzīvojumu komplekts uzlabo bezceļu izskatu, vienlaikus pievienojot papildu komfortu un aizsardzību. Miglas lukturi uzlabo redzamību sliktos laikapstākļos un ir uzstādīti virs priekšējām sānu caurulēm, kas ir krāsotas melnā krāsā, kas palīdz aizsargāt motociklu. Plaukstu aizsargi pasargā rokas no aukstuma un lidojošiem gružiem, savukārt tonētais vējstikls un riteņu svītras piešķir stilu. Tvertnes uzlikas pasargā krāsojumu no švīkām.

Ceļojumu komplekts
Divu 16,5 l puscieto plastmasas somu komplekts ar vienkāršu piestiprināšanas sistēmu apvienojumā ar līdz pat 22 l ietilpīgu aizmugures sēdekļa somu atvieglo ceļošanu.

Pilsētas komplekts
Ikdienas braukšanai pilsētā un ārpus tās tas ir ideāls uzstādījums; 38 l bagāžas kaste piedāvā daudz vietas uzglabāšanai, un tā nāk komplektā ar pasažiera sēdekļa atzveltni un parocīgu iekšējo somu. Galvenais statīvs nodrošina vienkāršu ķēdes apkopi un ērtu novietošanu stāvvietā uz nelīdzenas virsmas.

Komforta komplekts
Papildu komfortam un praktiskumam apsildāmie rokturi ziemas dienās novērš aukstumu ar līdz pat 5 siltuma līmeņiem un atmiņas funkciju, kas tiek attēloti uz TFT. Vēja deflektori palīdz novērst turbulento gaisa plūsmu prom no braucēja ķermeņa apakšdaļas. ACC ligzda piedāvā uzlādes punktu zem sēdekļa, un 3 l degvielas tvertnes soma ir ērti lietojama, ar caurspīdīgu kabatu viedtālruņiem un lietus pārsegu.

Visus komplektos iekļautos aksesuārus var iegādāties arī atsevišķi.