Honda Adventure CRF1000L Africa Twin Adventure S

Motocikli
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CRF1000L Africa Twin Adventure Sports

Download Catalogue

PATIESI PIEDZĪVOJUMI CRF1000L AFRICA TWIN

Vairāk nekā 30 gadus Honda Africa Twin ir noteicis augstāko standartu latiņu piedzīvojumu motociklu pasaulē. Jaunākais modelis turpina noteikt līmeni, sniedzot lielāku jaudu, ērtības un nebijušu vadību. Piedzīvojumi gaida... Vai Tu esi tiem gatavs?
Ar Africa Twin 1000cc paralēlo divcilindru motoru un pielāgojamo jaudas padevi vēl nekad nav bijis tik patīkami izlauzties no pilsētas džungļiem un mesties īstajos piedzīvojumos. Aprīkots ar jauno Throttle By Wire (TBW) sistēmu, motocikla motora darbība viegli pielāgojama trim dažādiem braukšanas apstākļiem.
Paplašinātais Honda regulējamā vilkmes kontroles sistēma iestatījumu klāsts papildina iespēju pašam izvēlēties piedzīvojumam atbilstošāko motocikla uzvedības stilu. Atvieglotā sadales vārsta un 270˚ pakāpeniskā kloķvārpsta sniedz lineāru atsaucību gan piedodot gāzi, gan atmetot to. Ne ar ko nesajaucamā 4 taktu simfonija pat visgarākos ceļojumus padarīs tīrā baudas izklaidē.
Motocikls ir izveidots kompaktāks un vieglāks nekā jebkad iepriekš bijis iespējams. Tagad Africa Twin sniedz pilnīgu brīvību un kontroli pār jebkādiem piedzīvojumiem. Izvēle iespējama starp 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu un dubultā sajūga transmisiju (DCT). Tagad iespējams ar pārliecību iekarot gan šauras meža takas, gan stāvus kalnus. Visu nepieciešamo informāciju atspoguļo negatīvais LCD instrumentu panelis, kas nodrošina, ka brauciena laikā nepalaidīsiet garām būtisko.