Motocikli
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CRF1000L Africa Twin

Kopš pašiem CRF1000L Africa Twin pirmsākumiem bija tikai viens motocikls, kas nebeidza pārsteigt ar lietošanas īpašību, nosvērtības un vadāmības līdzsvaru gan uz šosejas, gan dubļos – leģendārais XRV750 Africa Twin. Tas pierādīja sevi kā vērā ņemamu etalonu pat uz mūsdienu piedzīvojumu motociklu plašā klāsta fona. Modelim, kas pārņem tā nosaukumu, nav kopīgu detaļu ar tā priekšgājēju, taču tas ir mantojis raksturu un īpašības, pateicoties kurām XRV750 Africa Twin bija tik labs.

"Doties jebkur" pieeja sākas ar dzinēju, kas vienlīdz labi darbojas bezceļa apstākļos un garos šosejas pārbraucienos, kā arī jebkurā citā vidē. CRF1000L Africa Twin 1000 cm3 paralēlais divcilindru dzinējs ir aizguvis lielu daļu Honda bezceļu sacensību pieredzi no CRF250R/450R sacīkšu modeļiem un izmanto tādu pašu četrvārstu Unicam cilindru galvas dizainu, lai nodrošinātu kompaktu kopējo izmēru.

Augsta un lineāra jaudas un griezes momenta līkne nodrošina tūlītēju reakciju visā apgriezienu diapazonā, un, apgriezieniem pieaugot, to pavada patīkama, raksturīgi dziļa skaņa.

Zemais dzinēja augstums palīdz nodrošināt CRF1000L Africa Twin izcilo klīrensu, kas ir neatņemama prasība īstam piedzīvojumu motociklam.

Izstrādājot CRF1000L Africa Twin šasiju, galvenā uzmanība pievērsta trīs parametriem, ar ko izcēlās oriģinālais XRV750: veiktspēja bezceļa apstākļos, komforts garos pārbraucienos un izveicība ikdienā, kas ļautu motociklu izmantot kā ikdienas transportlīdzekli.