PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. PRIVATUMO POLITIKA

Servisa laiks

Reģ. Nr. *:
Telefons*:
E-pasts:
Serviss*:
Komentāri*:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Piedāvājums

Modelis*:
Dīleris*:
Vārds*:
Telefons*:
E-pasts*:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Testa brauciens

Vārds*:
Telefons*:
E-pasts:
Modelis:
Norises vieta*:
Datums:
Laiks:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

RADĪTS PASAULES IZZINĀTĀJIEM

Inovatīvais X-ADV apvieno piedzīvojuma garu ar vispusīgu izpildījumu, augstākās klases specifikācijām, praktiskumu un komfortu braukšanai pilsētā un izbraucieniem nedēļas nogalēs.

Ar savu izturīgo stilu un azartisko garu X-ADV kopš ierašanās 2018. gadā ir iekarojis unikālu vietu motociklu ainavā. 2021. gadā X-ADV saņem ievērojamus atjauninājumus ar dzinēja un šasijas uzlabojumiem, kā arī asāku jaunu izskatu un jaunām tehnoloģijām.

X-ADV daudzi atjauninājumi ir kopīgi ar NC750X, piemēram, sportiskāka gaita, pateicoties 3 kW jaudas palielinājumam (līdz 43 kW), optimizētām pārnesumu attiecībām, pārstrādātam rāmim un 3 kg svara samazināšanai, kā arī uzlabotajām tehnoloģijām jaunu braukšanas režīmu veidā, kas darbojas caur elektrisko droseli, un dubultā sajūga pārnesumkārbas un Honda selektīvās griezes kontroles iestatījumu uzlabojumiem.

Dizaina atsvaidzināšana rada vēl izturīgāku kopējo tēlu, ar jaunu Honda dizaina pieskārienu dubultajiem LED dienas gaitas lukturiem; praktiskumu vairo arī paaugstināta aizsardzība pret laika apstākļiem, izmantojot jaunu vējstiklu, jauns 1,2 litru cimdu nodalījums un lielāks (22 litru) uzglabāšanas nodalījums zem sēdekļa, kurā tagad atrodas arī USB uzlādes pieslēgvieta.

X-ADV standarta aprīkojums ietvers arī jauno Honda viedtālruņa balss vadības sistēmu. Tehnoloģija, kas pirmo reizi parādījās jaunajā Forza 750, ļauj braucējiem izmantot rokturu slēdžus un (izmantojot austiņu komplektu) balss komandas, lai kontrolētu svarīgākās viedtālruņa funkcijas, tostarp zvanus, navigāciju, mūziku un ziņojumapmaiņu, izmantojot īpašo lietotni. Visa informācija tiek parādīta jaunajā 5 collu TFT ekrānā.

2021. gada modeļu klāstā pieejama 35 kW versija braucējiem ar A2 klases tiesībām.   

Darbvirsmas versija