PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. PRIVATUMO POLITIKA

Servisa laiks

Reģ. Nr. *:
Telefons*:
E-pasts:
Serviss*:
Komentāri*:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Piedāvājums

Modelis*:
Dīleris*:
Vārds*:
Telefons*:
E-pasts*:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Testa brauciens

Vārds*:
Telefons*:
E-pasts:
Modelis:
Norises vieta*:
Datums:
Laiks:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Pievienots 23.11.2021

CBR1000RR-R Fireblade SP 30th Anniversary un jaunais ADV350 Honda 2021 EICMA klāsta priekšgalā

• Jaunie CBR1000RR-R Fireblade, Fireblade SP un ierobežota izlaiduma Fireblade SP 30th Anniversary iezīmē trīs desmitgades nepārtrauktu izaicinājumu
• Pilnīgi jauns ADV350 vidēja izmēra skūteris apvieno izturīgu X-ADV stila dizainu ar augstākās kvalitātes specifikāciju sarakstu
• NT1100 debitē izstādē, piedāvā komfortu, praktiskumu un izcili patīkamu veiktspēju lielos attālumos
• Hornet atgriešanās apstiprināta; 3D projekcijas kartēšana sniedz klientiem priekšstatu par koncepcijas virzienu
• Jaunas krāsas EICMA izstādē SH125i, X-ADV, Forza 125, Forza 350, CB650R, CBR650R, CMX500 Rebel, CMX1100 Rebel, Gold Wing un Gold Wing "Tour"


Pēc daudziem nozīmīgiem paziņojumiem par modeļiem jau šogad, tostarp par Super Cub, Monkey, CB500F, CB500X, CBR500R un NT1100, Honda šodien Milānā atklāj pilnu 2022. gada Eiropas motociklu klāstu. Klāstā ir iekļauts ļoti īpašs, ierobežota izlaiduma supersporta flagmanis, pilnīgi jauns piedzīvojumu skūteris un virkne krāsu iespēju un grafiku visam klāstam.

CBR1000RR-R Fireblade, Fireblade SP un Fireblade SP 30th Anniversary
Honda EICMA klāsta priekšgalā ir jaunie CBR1000RR-R Fireblade, Fireblade SP un Fireblade SP 30th Anniversary.
Lai atzīmētu oriģinālo, revolucionāro Fireblade un 30 gadus nepārtrauktu izaicinājumu kopš šī 1992. gada revolucionāra ieviešanas, 2022. gadā būs pieejama satriecošā Fireblade SP 30th Anniversary versija. Tā trīskrāsu krāsu shēma ir uzticīga oriģinālam, ar 20YM svītru dizaina ultramoderno sajūtu, kas apvienota ar 1992. gada modeļa “otas triepiena” stila elementiem.
Fireblade SP būs pieejams arī divās standarta krāsojuma opcijās – Grand Prix Red un Matte Pearl Morion Black, abas tagad aprīkotas ar zelta krāsas diskiem, savukārt pašam Fireblade ir atjaunināta Grand Prix Red krāsojuma shēma ar pamanāmām baltām numuru plāksnēm uz priekšējā aptecētāja.
Izmaiņas ir vairāk nekā dziļas, veicot tehniskas izmaiņas 160 kW četrcilindru dzinējā un koncentrējoties uz paātrinājuma līkuma vidū un piedziņas uzlabošanu. Arī galvenā pārvada ķēdes rats ieguvis vēl 3 zobus – kopā 43, vēl vairāk palielinot paātrinājumu ar katru attiecību. Honda selektīvā griezes momenta kontrole (HSTC) ir optimizēta, lai uzlabotu aizmugurējās riepas saķeres pārvaldību, izmantojot HRC braucēju ieguldījumu, un droseles sajūta ir vēl izsmalcinātāka.
Jauns materiāls un virsmas apdare Fireblade priekšējo Nissin bremžu suportu virzuļiem uzlabo bremzēšanas veiktspēju un konsekvenci sacensību apstākļos. Fireblade SP Öhlins viedā elektroniskā vadība (SE-C) un Brembo aprīkojums joprojām piedāvā augstākās klases piekari un bremzes, kā arī nesen optimizētu ātro pārnesumu pārslēgu.

ADV350
X-ADV – Eiropā 2021. gadā vislabāk pārdotā Honda motocikla – panākumi liecina par Honda tālredzību līdz pat vidēja tilpuma skūteru tirgum. Jaunais ADV350, kas ražots Honda Atessas rūpnīcā Itālijā, apvieno augstākās kvalitātes skūtera izsmalcinātību ar spēju tikt galā ar visnelīdzenāko asfalta segumu, un tas ir apdarināts izturīgā piedzīvojumu stilā.
Unikālais izskats iet roku rokā ar optimālu praktiskumu un bagātīgu specifikāciju sarakstu. Zem sēdekļa ir vieta divām visu seju aizsedzošām ķiverēm, kā arī USB lādētājs cimdu nodalījumā un ērta viedās atslēgas darbība. Vējstiklam ir regulējams augstums, un LCD mērinstrumentu panelī ir integrēta arī Honda viedtālruņa balss vadības sistēma. Standarta aprīkojumā ir iekļauta Honda selektīvā griezes momenta kontrole (HSTC).
ADV350 330 cm3, uzlabotais Smart Power+ (eSP+) SOHC četru vārstu dzinējs nodrošina maksimālo jaudu 21,5 kW un 31,5 Nm griezes momentu. Šasijai ir motocikla stila USD dakšas, tērauda cauruļu rāmis, atdalītā rezervuāra aizmugurējie amortizatori un augsts klīrenss. Vieglajiem 15 collu priekšējam un 14 collu aizmugurējam riteņiem izmantotas bezkameru riepas ar kubu rakstu.
ADV350 būs pieejams Spangle Silver Metallic, Mat Carbonium Grey Metallic un Mat Carnelian Red Metallic krāsās.

NT1100
Pēc izziņošanas un debijas 2021. gada oktobrī, NT1100 atklāj jaunu Honda Touring ēru. Par pamatu ņemot CRF1100L Africa Twin, tiek garantēta aizraujoša vadāmība un raksturīgā dzinēja darbība. Arī NT1100 ir veidots uz platformas, lai piedāvātu izcilu komfortu un aizsardzību pret laikapstākļiem, padarot to vienlīdz gatavu garākam ceļojumam divatā, kā arī ikdienas braucieniem.
Praktiskums tiek garantēts ar apjomīgiem integrētiem bagāžniekiem, apsildāmiem rokturiem, centrālo statīvu, kruīza kontroli, USB un ACC uzlādes ligzdām, kas viss ietilpst standarta aprīkojumā. Apgaismojums ir pilnībā LED ar dienas gaitas gaismām, lai uzlabotu redzamību, kā arī pagrieziena rādītājiem, kas paši izslēdzas, un avārijas apstāšanās signāliem. Vējstikla augstums ir regulējams 5 virzienos, un augšējie un apakšējie vēja deflektori darbojas kopā ar dāsnu aptecētāju, lai aizsargātu braucēju. 6,5 collu TFT skārienekrāns attēlo pielāgojamus pilnkrāsu ekrānus un nodrošina Apple CarPlay® un Android Auto® savienojamību. Sēdekļa augstums ir ļoti ērti 820 mm; degvielas tvertnes tilpums nodrošina aptuveni 400 km. Gluds, elegants stils ar atslēgas vārdiem "proaktīvs komforts" nodrošina efektīvu aerodinamisko veiktspēju ar braukšanas pozu, kas ir pielāgota patīkamiem braucieniem.
NT1100 tērauda pusdubultais rāmis izmanto īsu garenbāzi, 17 collu riteņus un asu stūres ģeometriju, savukārt augstākās klases balstiekārta ir nodrošināta ar 43 mm Showa kasetnes tipa augšupvērstām priekšējām dakšām un vienas caurules aizmugurējo amortizatoru. 310 mm priekšējie bremžu diski ir savienoti pārī ar 4 virzuļu radiālā stiprinājuma suportiem. Ieplūdes un izplūdes atveres ir noregulētas, lai nodrošinātu vienmērīgu paātrinājumu un patīkamu skaņu zemos apgriezienos; maksimālā jauda un griezes moments ir attiecīgi 74 kW un 104 Nm. Elektroniskajā paketē ir iekļauti 3 noklusējuma braucēja režīmi un 3 līmeņu Honda selektīvā griezes momenta kontrole (HSTC). Honda unikālā divu sajūgu pārnesumkārba (DCT) ir papildaprīkojuma izvēle.
NT1100 ir pieejams 3 modernās krāsās: Matte Iridium Gray Metallic, Pearl Glare White un Graphite Black.

Hornet
Honda arī ar prieku apstiprina, ka slavenais Hornet vārds atgriezīsies klāstā tuvākajā nākotnē. Hornet ir bijis slavens ar aizraujošu dzinēja veiktspēju un veiklību, kas atbilst visprogresīvāko ielas motociklu stilam, kopš modelis pirmo reizi tika prezentēts Eiropā 1998. gadā.
EICMA apmeklētājiem būs pieejams neliels priekšskatījums par jaunā Hornet iemiesojuma koncepcijas virzienu. Īpašā Honda stenda zonā parādītā projekcijas kartēšana tiek izmantota, lai pilnībā iedarbotos spilgtā gaismas un skaņas 3D displejā, kas atskatās gan uz iepriekšējām Hornet paaudzēm, gan uz nākotni, kas gaidāma.
Honda jaunais klāsts uzsver tās nelokāmo apņemšanos piedāvāt vēl lielāku dažādību un vērtību motociklistu plašākajam un bagātākajam produktu klāstam.
 
Papildus jaunajiem un uzlabotajiem modeļiem EICMA būs apskatāmas arī vairākas jaunas krāsas, kas paredzētas jau pazīstamajiem favorītiem:

SH125i un SH150i
Divas pilnīgi jaunas krāsas piešķir mūsdienīgu, sportisku pievilcību SH125i (Eiropas vislabāk pārdotais skūteris 2021. gadā) un SH150i. Mat Pearl Cool White un Mat Rock Grey aprīkoti ar ekskluzīvām detaļām, kas ietver grīdas svītru ar SH logotipu, sarkanu SH logotipu un sudrabotas priekšējo lukturu svītras.

X-ADV
X-ADV, kas tiek uzskatīts par pasaulē pirmo “divu riteņu SUV”, 2022. gadam ir trīs jaunas krāsas: Mat Ballistic Black Metallic, Mat Iridium Gray Metallic un Harvest Beige.

Forza 125 un Forza 350
Honda sporta GT skūteru saimes 125 un 350 versijas 2022. gadā iegūst jaunas krāsas:
Forza 125 būs pieejams Pearl Falcon Gray, Mat Black Gray Metallic un Mat Pearl Pacific Blue, un Forza 350 – Mat Carnelian Red Metallic.

CB650R un CBR650R
Četru cilindru vidēja svara ielas CB650R ir jauna Sword Silver Metallic krāsa, savukārt CBR650R Mat Gunpowder Black Metallic un Grand Prix Red krāsām piešķirts jauns grafiskais dizains.

CMX500 Rebel un CMX1100 Rebel
Eiropā 2021. gadā vislabāk pārdotajam motociklam CMX500 Rebel ir pieejama lieliska jauna Pearl Organic Green opcija 2022. gadam, savukārt tā 1100 cm3 brālis tagad būs pieejams Pearl Stallion Brown.

GL1800 Gold Wing un GL1800 Gold Wing “Tour”
Majestātiskais Gold Wing 2022. gadam ir pieejams mūsdienīgā, jaunā Mat Jeans Blue Metallic krāsā, savukārt klāsta augstākajai versijai Gold Wing “Tour” ir divas jaunas spilgtas krāsu iespējas: Glint Wave Blue Metallic un Pearl Glare White.

Atpakaļ
Darbvirsmas versija