PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. PRIVATUMO POLITIKA

Servisa laiks

Reģ. Nr. *:
Telefons*:
E-pasts:
Serviss*:
Komentāri*:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Piedāvājums

Modelis*:
Dīleris*:
Vārds*:
Telefons*:
E-pasts*:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Testa brauciens

Vārds*:
Telefons*:
E-pasts:
Modelis:
Norises vieta*:
Datums:
Laiks:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Pievienots 13.05.2015

Africa Twin ir atgriezies! CRF1000L Africa Twin apstiprināts 2015. gadam.

Honda ar prieku paziņo par viena no motociklistu cildinātākā un atmiņas raisošākā vārda atgriešanos – Africa Twin. Honda, kas, atklājot True Adventure prototipu EICMA (Milānas motociklu izstādē) 2014. gada novembrī, skaidri parādīja savus nodomus un attīstības virzienu, tagad apliecina, ka pilnīgi jaunais CRF1000L Africa Twin pie visas Eiropas dīleriem nonāks jau 2015. gada nogalē.Daži motocikli nevainojami iemieso enduro motocikla garu. Oriģinālais XRV650 Africa Twin, kas debitēja 1988. gadā pēc tam, kad Honda uzvarēja 3 no četriem Parīze–Dakara rallijiem pēc kārtas, ir viens no šiem braucamrīkiem. Tā spēja braukt jebkur, spēks un izturība, vieglā vadāmība un ikdienas komforts ir padarījusi to par perfektu ceļabiedru, ar kuru doties piedzīvojumos. Un tas ir palīdzējis definēt motociklu segmentu, kas nu ir kļuvis par vienu no populārākajiem visā pasaulē. Jaunais Africa Twin ir palicis uzticīgs visām XRV650 un tā pēcteča XRV750 spējām un talantiem, vienlaikus papildinot tā labās īpašības ar visu, ko Honda pēdējo desmit gadu laikā iemācījušies uz ceļa un apvidū, tostarp no Team HRC atgriešanās Dakarā 2013. gadā*.

Vēl vairāk, pirmoreiz šajā kategorijā Africa Twin varēs izvēlēties aprīkotu ar jauno Honda dubultā sajūga transmisijas (DCT)** tehnoloģiju, kas Honda motociklu vidū ir unikāla. DCT jaunākā versija tika speciāli izstrādāta un ieprogrammēta, lai nodrošinātu spēju braukt apvidus apstākļos, kas ir tik raksturīga Africa Twin.

Pilnīgi jaunais CRF1000L Africa Twin no jauna definēs prasības un cerības, kas tiek liktas uz liela tilpuma enduro motociklu spējām kā uz ceļa, tā apvidus apstākļos, kā arī atklās gluži jaunu nodaļu izcilajā Honda universālo motociklu vēsturē, kas radīti patiesiem piedzīvojumiem.

------

* Vairāk informācijas par Team HRC meklējiet www.rally.hondaracingcorporation.com

** Honda, kopš DCT ieviešanas 2010. gadā, Eiropā ir pārdevuši vairāk nekā 35 000 ar DCT aprīkotu motociklu, un 2015. gadā vairāk cilvēku deva priekšroku DCT, nevis standarta manuālajai transmisijai (53% no visiem pircējiem) modeļiem, kam tā tika piedāvāta kā viens no aprīkojuma variantiem: VFR1200X Crosstourer, VFR1200F, NC750X un NC750S. Africa Twin tiek piedāvāts arī ar jauno DCT versiju, kas ietver īpašas bezceļu braukšanas funkcijas.

Atpakaļ
Darbvirsmas versija