PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. PRIVATUMO POLITIKA

Servisa laiks

Reģ. Nr. *:
Telefons*:
E-pasts:
Serviss*:
Komentāri*:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Piedāvājums

Modelis*:
Dīleris*:
Vārds*:
Telefons*:
E-pasts*:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Testa brauciens

Vārds*:
Telefons*:
E-pasts:
Modelis:
Norises vieta*:
Datums:
Laiks:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Pievienots 03.12.2015

Preses informācija: City Adventure konceptmotocikls, kā arī CRF1000L Africa Twin un seši ievērojami uzlaboti vidēja izmēra motocikli

EICMA atklāts jaunais City Adventure konceptmotocikls, kā arī CRF1000L Africa Twin un seši ievērojami uzlaboti vidēja izmēra motocikli

• City Adventure konceptmotocikls norāda uz jaunu uz piedzīvojumiem vērsto motociklu attīstības virzienu
• CRF1000L Africa Twin debija Eiropā
• Virkne uz vadītāju fokusētu uzlabojumu A2 kategorijas CB500F, CB500X un CBR500R
• Jauns izskats un uzlabots praktiskums NC750X, NC750S un Integra
• Jauna funkcionalitāte unikālajai divu sajūgu transmisijas tehnoloģijai (DCT)
• Jauna krāsu izvēle VFR1200X Crosstourer, CB650F, CBR650F, CBR300R un SH125i


Šodien EICMA izstādē Milānā Honda atklāj visu 2016. gada motociklu klāstu. Tas ietver sešus vidēja dzinēja tilpuma motociklus, kam veikta virkne būtisku uzlabojumu, kā arī viena no motobraukšanas visslavenākajiem vārdiem atgriešanos CRF1000L Africa Twin veidolā. Raugoties nākotnē, Honda atklāj arī savu jauno City Adventure konceptmotociklu, kas dāvā jaunu, unikālu idejas par piedzīvojumiem uz diviem riteņiem interpretāciju.

500. sērija
Visu trīs Honda A2 kategorijas 500 cm3 modeļu – ielu CB500F, sportiskā CBR500R un krosoveru stila CB500X – jaudīgo veiktspēju papildina vairāki uz vadītāju fokusēti uzlabojumi, kas vēl vairāk kāpina to iekārojamību un īpašnieku pieredzi. Uzlabojumi ietver LED priekšējos un aizmugures lukturus, regulējamu priekšējo balstiekārtu, regulējamas bremžu sviras, lielākas degvielas tvertnes ar jauniem vāciņiem ar eņģēm un „viļņota” stila aizdedzes atslēgas.

Turklāt CB500F ielu motocikls ir ieguvis satriecošu vizuālo tēlu, pateicoties jaunajam, muskuļotajam izskatam, kas panākts, atmetot visu lieko, un ko papildina 6 dzīvespriecīgu krāsu izvēle. Savukārt sportiskais CBR500R apveltīts ar jaunu CBR stilu – dinamiskas un izteiksmīgas līnijas plūst no motocikla priekšgala līdz pat paceltajai aizmugurei. Gan CB500F, gan CBR500R ir jauni, īsāki izplūdes trokšņa slāpētāji, kuru uzbūve pielāgota, lai radītu sulīgi zemu un dzidru skaņu. CB500X uzlabojumi ietver par 100 mm augstāku, regulējamu vējstiklu un izteiksmīgas jaunas grafikas un krāsas, bet lielāka degvielas tvertne dāvā nobraucamo attālumu virs 500 km.
New Concept sērija
2016. gadam ir atjaunināts arī Honda populārais 750 cm3 New Concept trio. Visi trīs – NC750S, NC750X un Integra – tagad atbilst EURO4 un ir apveltīti ar jaunu DCT funkcionalitāti, kas ietver S režīmu ar 3 līmeņiem. Pārskatītie mērinstrumentu paneļi ir pieejami 9 krāsās, bet ECO režīmā tie maina krāsu atkarībā no degvielas patēriņa. Jaunie trokšņa slāpētāji paralēlā divcilindru izteiksmīgajam pulsam piešķir dziļākus toņus. NC750X un Integra priekšējās dakšas ir uzlabotas ar Showa Dual-Bending Valve vārstiem vēl labākai amortizācijai un lineārākai balstiekārtas darbībai.

Visi trīs modeļi piedzīvojuši arī estētiskas pārmaiņas. Ielu NC750S sportiskāku auru piešķir divas jaunas Special Edition krāsas un LED priekšējie un aizmugures lukturi, bet Integra apveltīts ar LED lukturiem un divām jaunām, unikālām Special Edition metāliskajām krāsām. NC750X enduro pievilcību vēl vairāk izceļ LED lukturi un jaunais, spēcīgais un piedzīvojumu kārais tēls – šis motocikls noslēdz Honda četru modeļu ģimenes* klāstu.CRF1000L Africa Twin un City Adventure konceptmotocikls
Gadu pēc True Adventure prototipa izstādīšanas EICMA 2014. gada novembrī, šodien Honda pirmo reizi Eiropā atklāj arī pilnīgi jauno CRF1000L Africa Twin. CRF1000L Africa Twin oriģinālo Africa Twin kombināciju – universālo veiktspēju ceļošanas komfortam, braukšanas izveicību un nepārspējamās spējas apvidus apstākļos – papildina ar virkni vismodernāko motociklu tehnoloģiju un pilnīgi jaunu 998 cm3 paralēlo divcilindru motoru, kas uzstādīts uz rāmja, kurš radīts kā izturībai, tā elastīgumam, un dāvā acumirklīgu reakciju visā apgriezienu diapazonā.

Papildus standarta modelim ar LED priekšējiem un aizmugures lukturiem būs pieejamas vēl divas Africa Twin versijas: ABS versija ar LED pagrieziena rādītājiem, ABS (ar atslēdzamu ABS aizmugurējam ritenim braukšanai apvidū), vairāku režīmu Honda griezes kontroles izvēli (Selectable Torque Control), rokturu aizsargiem un tvertnes aizsargu. Divu sajūgu transmisijas (DCT) versija** papildus iepriekš minētajam aprīkojumam saņems Honda unikālo DCT tehnoloģiju ar 3 līmeņu sportisko S režīmu, jaunu G slēdzi braukšanai apvidū un iespēju pielāgot pārslēgšanās režīmu, braucot kalnā vai lejup no tā.

Papildinot Honda leģendas atgriešanos, City Adventure konceptmotocikls piedāvā pilnīgi jaunu interpretāciju idejai par motobraukšanas piedzīvojumiem. Tas pilsētas sirdī iesveļ piedzīvojumu garu un izceļ Honda apņemšanos atrast jaunus veidus, kā radīt unikālas tehnoloģijas, kas bagātinātu un uzlabotu Honda klientu dzīvesstilu.


Jaunas krāsas
Papildus šiem jaunajiem un atjaunotajiem modeļiem vairākiem Honda populārākajiem modeļiem tiks piedāvāta jauna krāsu izvēle:

VFR1200X Crosstourer – jauna Special Edition divtoņu sarkanā krāsa. Citas izmaiņas šai Honda „X ģimenes galvai" ietver viegli regulējamu vējstiklu, jaunu DCT funkcionalitāti, kas ietver 3 līmeņu S režīmu, kā arī atbilstību EURO4.

CB650F – 4 cilindru vidēja izmēra ielu motocikls ir pieejams divās jaunās matētā melns-un-balts un matētā melns-un-sarkans krāsu gammās; arī tā sportiskais brālis CBR650F saņēmis tādu pašu jaunu krāsojumu.

CBR300R – Honda A2 kategorijas Super Sport motocikls 2016. gadā pirmo reizi būs pieejams Repsol Replica krāsu gammā.

SH125i un SH150i – Eiropā vislabāk pārdotie skuteri – tagad ir pieejami divās stilīgās jaunās sporta versijās Matt Pearl Cool White un Matt Cynos Grey Metallic krāsās.

-----
* CB500X, NC750X, VFR800X Crossrunner un VFR1200X Crosstourer.
** DCT tagad ir pieejams 9 modeļiem: CRF1000L Africa Twin, VFR1200F, VFR1200X Crosstourer, Integra, NM4 Vultus, NC750X, NC750S, CTX700 un CTX700N. 2015. gadā 48% klientu izvēlējās modeļa DCT versiju, ja tas bija iespējams.

Atpakaļ
Darbvirsmas versija