PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. PRIVATUMO POLITIKA

Servisa laiks

Reģ. Nr. *:
Telefons*:
E-pasts:
Serviss*:
Komentāri*:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Piedāvājums

Modelis*:
Dīleris*:
Vārds*:
Telefons*:
E-pasts*:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Testa brauciens

Vārds*:
Telefons*:
E-pasts:
Modelis:
Norises vieta*:
Datums:
Laiks:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar

Pievienots 18.11.2014

Honda atklāja pilnu 2015. gada motociklu līniju

Atklāti divi prototipi, kā arī jauni modeļi un krāsojumi 2015. gadam

• Atklāts šosejas RC213V-S prototips.
• Atklāts True Adventure prototips.
• 40. gadadienas Gold Wing, Gold Wing F6B un Gold Wing F6C.
• Pilnībā uzlabots piedzīvojumu sporta VFR800X Crossrunner.
• Augstas veiktspējas Forza 125 sporta GT motorollers.
• Repsol reprodukcijas krāsojums NSC50R, CBR125R, CBR1000RR Fireblade un CBR1000RR SP Fireblade motocikliem.
• Jauni krāsojumi VFR1200F, VFR1200X Crosstourer, CB1000R, CB500F un CB500X motocikliem.

Honda atklāja pilnu 2015. gada motociklu līniju, atskatoties pagātnē un godinot seno ražošanas pieredzi, tajā pašā laikā arī lūkojoties nākotnē un ļaujot aplūkot divus lieliskus prototipus.


Honda vienmēr ir tiekusies ražot motociklus un motorollerus, kas iedvesmo sapņot un paplašina redzesloku. Aprīkojot dzinēju ar diviem riteņiem, tiek radīts braucamrīks, kas sniedz braucējam patiesas emocijas, satraukumu un pasauli, kas pilna piedzīvojumu un jaunas pieredzes.


Tāpat Honda turpina iedrošināt jaunos braucējus iepazīt motobraukšanas pasauli, īpašu uzmanību pievēršot jaunākajai paaudzei. Viens no galvenajiem šīs pieejas elementiem ietver piedāvājumu ar piecpadsmit A2 kategorijas modeļiem, turklāt astoņi* no motocikliem ir aprīkoti ar Honda unikālo duālo sajūga transmisiju (dual clutch transmission jeb DCT). DCT tehnoloģijas popularitāte tirgū ir kļuvusi arvien lielāka, un 2014. gadā vairāk nekā 30% motobraucēju iespējas gadījumā izvēlējās DCT.


PROTOTIPI

Šosejas RC213V-S prototips
Honda Racing Corporation (HRC) un Honda Motor ir izstrādājušas lieliskā un čempionātā uzvarējušā MotoGP RC213V braucamrīka šosejas prototipu RC213V-S. Paredzēts ka RC213V-S prototips, kuru iedvesmojuši un kura izstrādē piedalījušies daudzi leģendāri GP motobraucēji, tiks attīstīts par neatkārtojamu satiksmes motociklu.


Tika prezentēti divi braucamrīki: statisks motocikls, kas krāsots raksturīgās Japānas karoga krāsās, lai atzīmētu EICMA jeb Starptautiskās velosipēdu un motociklu izstādes simtgadi, un pilnībā funkcionāla un darboties spējīga versija, kas apdarīta ar oglekļa šķiedru un kuru uz skatuves atbilstoši uzbrauca 2013./2014. gada sezonas MotoGP čempions Marks Markess.


RC213V-S


True Adventure prototips
Vēl atklāts arī True Adventure prototips. To iedvesmojusi Honda neatkārtojamā pieredze piedzīvojumu motobraukšanā un mūsu nesenā Dakāras programma, sniedzot ieskatu jaunā produkcijas virzienā, ražotājam Honda cenšoties paplašināt savu piedzīvojumu tirgus segmentu. Šis prototips izstrādāts, lai sniegtu lielisku veiktspēju bezceļu (off-road) apstākļos un iepazīstinātu ar motociklu, ar kuru patiesi var apbraukt apkārt zemeslodei. To no abām pusēm ieskāva šī brīža HRC CRF450 rallija komanda un, izrādot cieņu Honda sacensību mantojumam, 1989. gada Parīzes-Dakāras rallija uzvarētājs NXR Africa Twin, ar kuru brauca Žils Lalē.

Šobrīd nav pieejamas sīkākas tehniskās detaļas un informācija par šosejas RC213V-S un True Adventure prototipiem.


True Adventure Prototype


JAUNIE MODEĻI

2015. gada 40. gadadienas Gold Wing, Gold Wing F6B un Gold Wing F6C
Honda atzīmē 40. gadadienu, kopš nemitīgi ražots Gold Wing motocikls, laižot klajā Gold Wing braucamrīku, kurš izstrādāts pārsteidzošā divtoņu krāsojumā un ar melninātu šasiju, kā arī 40. gadadienas emblēmām un atslēgu piekariņu, kurš būs pieejams arī pārējiem trim 2015. gada Gold Wing krāsojumiem.

 
Gold Wing GL1800                                        Gold Wing F6C

2015. gada Gold Wing F6B 40. gadadienas modelis ir aprīkots ar kruīza kontroli un atpakaļgaitas pārnesumu, to pašu piemiņas emblēmu, kas redzama uz radniecīgajiem motocikliem, un unikālo Matt Silver krāsojumu.


40. gadadienas emblēma attēlota arī uz jaudīgā F6C kruīza motocikla atslēgu piekariņa.


2015. gada VFR800X Crossrunner
Pilnībā atjaunotais VFR800X Crossrunner ir aprīkots ar garākiem pārbraucienu amortizatoriem, jauniem riteņiem, bremzēm un spēcīgu piedzīvojumu sporta stilu, kā arī uzlabots ar vidējas klases griezes momentu un augstāku jaudu, ko sniedz V4-VTEC dzinējs, HSTC, ABS, kvalitatīvākām LED gaismām un standarta piecpakāpju apsildāmajiem stūres rokturiem.


VFR800X Crossrunner


2015. gada Forza 125
Forza 125 ir sporta GT motorollers, kas sniedz daudz vairāk nekā gaidāt: tas ir aprīkots ar četru vārstu zemas berzes dzinēju, kas izstrādāts maksimālai šosejas veikstpējai, braucieniem pilsētas apstākļos un degvielas ekonomijai. Vēl Forza 125 sniedz augstāku komfortu diviem braucējiem ar ievērojamu mantu ietilpību, turklāt ir aprīkots ar kvalitatīvākajām Honda LED tehnoloģijām un attīstīts ar kompaktu un inovatīvu stilu.


Forza 125

JAUNIE 2015. GADA KRĀSOJUMI

Repsol reprodukcijas krāsa
Četrus gadus pēc kārtas iegūstot konstruktoru jeb komandas kausu un iedvesmojoties no 2013./2014. gada sezonas MotoGP čempiona Marka Markesa, NSC50R, CBR125R, CBR1000RR Fireblade un CBR1000RR SP Fireblade būs pieejami īpašajā Repsol reprodukcijas krāsā.


CBR1000RR SP Fireblade


VFR1200F
Honda V4 sporta un ceļošanas flagmanis redzams jaunā Pearl Glare White krāsojumā.


VFR1200F


VFR1200X Crosstourer
V4 piedzīvojumu sporta Crosstourer pieejams īpašā izlaiduma Digital Silver Metallic/Pearl Glare White krāsojumā, kā arī īpašā izlaiduma Digital Silver Metallic/Black krāsā.

 
VFR1200X


CB1000R
2015. gadā CB1000R tiks piedāvāts trīs dažādās krāsās, uzsverot stilīgo pilsētniecisko dizainu un litra klases super sport veikstpēju. EICMA izstādē var aplūkot tā jaunos Hyper Red/Black un Pearl Cool White/Black krāsojumus. Tāpat būs pieejams atjaunots Pearl Siena Red/Pearl Cool White krāsojums.

 
CB1000R


CB500F
Atjautīgais, vienkāršais un jautrais Naked klases divcilindru CB500F motocikls pieejams un aplūkojams uzkrītošā Gunpowder Black Metallic¬/Matt Summit White krāsojumā. Tāpat 2015. gadā būs pieejamas vēl divas krāsas: Ross White/Candy Lightning Blue un Ross White/Millennium Red.


CB500F


CB500X
CB500X motociklam piemīt visas CB500F īpašības, turklāt tas papildināts ar piedzīvojumu sporta stilu un stāvus braukšanas pozu, paplašinot daudzpusīgo veiktspēju. Tas aplūkojams jaunajā Gunpowder Black Metallic¬ krāsojumā un būs pieejams arī Matt Summit White and Millennium Red krāsās.


CB500X


Vairāk informācijas: http://www.honda-eicma.com/

* DCT modeļi: VFR1200F, VFR1200X Crosstourer, Integra, NM4 Vultus, NC750X, NC750S, CTX700 un CTX700N.

Atpakaļ
Darbvirsmas versija