Motorolleri/125cc
Big scooters
125 cc

Jaunais PCX

"Populārais PCX125 motorollers iegūst pilnīgu stila atjaunināšanu 2018. gadā, ar dabiskām jaunām kontūrām, kuras izkliedētas tradicionālajās PCX plūstošajās dizaina līnijās. Tas arī saņem jaunu cilindriska tērauda dubultu balstrāmi, jaunus riteņus un riepas un uzlabotu aizmugurējo piekari. Plus ABS un dzinējs, kas rada lielāku maksimālo jaudu, vienlaikus saglabājot izcilu degvielas ekonomiju. PCX125 ir viens no klusākajiem Honda divriteņu modeļu veiksmes stāstiem, kurš Eiropā ir pārdots vairāk kā 140 000 vienībās kopš 2010. gada ierašanās. Tā panākumu veiksmes pamatā ir formula, kuru Honda ir pilnveidojusi daudzu gadu pieredzē - tā spēcīgais un mūsdienīgais dizains ļauj tam eleganti ieslīdēt stilīgā pilsētas dzīvesveidā, savukārt kompaktie izmēri nodrošina, ka tas viegli var atrast ceļu aizņemtā satiksmē un parkā.
Sēdekļa braukšanas stāvoklis, glabātuve zem sēdekļa pilnas sejas ķiverei un visaptveroša konstrukcijas kvalitāte nodrošina personīgā komforta X līmeni, kas arī piešķir PCX tā nosaukumu. Un nedrīkst aizmirst - izcila vērtība par atbilstošu naudu, iegādājoties un turot īpašumā, vienmēr ir bijis PCX popularitātes pamatā.
2010. gadā PCX bija pirmais divriteņu mehānisms Eiropā, kurā tika izmantota tukšgaitas apstāšanās tehnoloģija, bet jau divus gadus vēlāk tas kļuva par pirmo motorolleri Eiropā, kas izmanto Honda ultraefektīvo, uzlaboto Smart Power (eSP) dzinēju. 2016.gadā tas ieguva EURO4 atbilstību un tagad, 2018. gadā, lai turpinātu izcelties no bara ļoti konkurētspējīgā tirgū, PCX125 saņem ievērojamu dizaina atjauninājumu,  jaunu šasiju un jaudīgāku dzinēju. Pievienotais viena kanāla ABS darbojas pie priekšējās bremzes."