Motorolleri/125cc
Big scooters
125 cc

Jaunais Integra

"Braukšana ar motociklu nav salīdzināma ne ar ko citu. Tā var padarīt došanos uz darbu pirmdienas rītā ļoti aizraujošu un garus pārbraucienus īpaši saviļņojošus. Tātad, kāpēc gan nepacelt šo individualitātes sajūtu pavisam citā līmenī?

Jaunais 750cc Integra ir unikāls modelis, kurā gudri apvienots sportiskais sniegums ar tāda motocikla braukšanas stilu, kas ir līdzvērtīgs motorollera praktiskumam un stilam.

Tā 750cc dzinēja sniegto līgano jaudu uzlabo Honda inovatīvā duālā sajūga transmisija (DCT). Tā rezultātā radīts motocikls, kas sniedz Jums jaunu brīvības sajūtu, vai tā būtu sastrēgumu izbraukšana, vai došanās jaunu piedzīvojumu meklējumos uz šosejas." 
Visurgājējam motociklam ir nepieciešama pilnīga kontrole, un tāpēc Integra standarta komplektācijā ir aprīkots ar mūsu inovatīvo duālo sajūga transmisiju (Dual Clutch Transmission (DCT)). DCT darbojas, lai nodrošinātu īpaši līganu ātrumu pārslēgšanu, nezaudējot piedziņas kontroli, lai vienmēr saglabātu ritmu, gan pa ceļam uz darbu, gan arī dodoties izbraucienā nedēļas nogalē. Un ar dinamisko Sporta režīmu ātrāks un sportiskāks braukšanas stils ir pieejams, pārslēdzot tikai vienu slēdzi.
Sistēma darbojas automātiski, iepriekš izvēloties nākamo pārnesumu, lai tad, kad braucējs ir gatavs to pārslēgt, arī Inegra modelis būtu gatavs tā rīkoties. Tā izsmalcinātā transmisijas efektivitāte nodrošina arī izcilu degvielas ekonomiju.
MT režīms nodrošina pilnīgu manuālo kontroli, ļaujot braucējam pārslēgt režīmus ar kontroles pogām uz stūres. Protams, ir iespējams izvēlēties arī daudz atbrīvotāku braucienu, pārslēdzot uz Braukšanas (D) režīmu, vai izjust adrenalīna dzirksti ar Sporta (S) režīmu. Jebkurā gadījumā Integra veic ātrumu pārslēgšanu, lai Jūs varētu bez rūpēm izbaudīt braucienu.