Motorolleri/125cc
Big scooters
125 cc

SH125i C-ABS

"Ārkārtīgi populārais SH125i piedāvā nepārspējamu praktiskumu, komfortu un drošību. Ar zemu sēdekļa augstumu, plašu vietu kājām un standartaprīkojumā esošu aizmugures bagāžas kasti motorolerā krāsā SH125i ir pilnīgas labsajūtas transportlīdzeklis un visvairāk iemīlētais motorollers visā Eiropā.

Jaunā SH125i sirds ir pilnīgi jauns dzinējs, kurš pazīstams kā 'eSP' (enhanced Smart Power); konstruēts pilnīgi no jauna, izmantojot zemas berzes tehnoloģijas un pielietojot tukšgaitas apturēšanas sistēmu. Tas nodrošina neticami lielu 25% degvielas ekonomiju, salīdzinot ar iepriekšējo modeli (47,4km/l). Pārprogrammēta PGM-FI degvielas iesmidzināšanas sistēma un uzlabota degvielas sadedzināšana nodrošina arī vairāk reālās jaudas un lielāku griezes momentu augstu apgriezienu diapazonā, kuru visbiežāk izmanto manevrējot intensīvas pisētas satiksmes apstākļos.

Pilnībā pārstrādāta šasija ar kvalitatīviem 16 collu riteņiem nodrošina uzlabotu vadāmību un stabilitāti, kamēr standarta CBS (kombinētās bremžu sistēmas) vietā, kā papildaprīkojums tiek piedāvāta ABS sistēma.

Svaiga, tikko no konstruktoru rasējamā dēļa - SH125i virsbūvei piemīt spēcīga un ļoti individuāla personība - tomēr tā palikusi pietiekoši slaida, lai izgrozītos visblīvākajā satiksmē, un tagad vēl ar pilnībā seju pārsedzošas ķiveres glabāšanas nodalījumu zem sēdekļa."