Motorolleri/125cc
Big Scooters
125 Scooters
125 Motorcycles

2024 CB125R

BRĪVĪBA GAIDA

Viegli. Kompakti. Izmanīgi. Honda CB125R modelis ir perfekts motocikls iesācējiem, kas vēlas pierādīt sevi pilsētā. Iekļaujoties jaunajā Neo Sports Café dizaina klāstā, tas izveidots robustajā Sport Naked stilā. Tā kā motocikla pilnais svars ir tikai 130 kg, CBR125R ir ļoti viegli manevrējams un kontrolējams.
Tam uzstādītas 41 mm apgrieztās dakšas, zem rāmja novietots izpūtējs, radiālās priekšējās bremzes un riepas. Modernais LCD instrumentu panelis sniedz pilnu informāciju brauciena laikā, savukārt pilnais LED apgaismojums izgaismos jums ceļu.
Dodoties ceļā var rēķināties, ka ar piepildītu 10,1 L degvielas tvertni var veikt vairāk nekā 460 km līdz radīsies nepieciešamība iegriezties benzīntankā.

CB125R modelis aprīkots ar 4 vārstu šķidrās dzesēšanas dzinēju, kas tagad nodrošina maksimālo 11 kW jaudu A1 kategorijai un papildu 1,2 Nm griezi. 
Kā pirmais 125 cm3 motocikls pasaulē, CB125R tagad ir aprīkots ar Showa “atsevišķas darbības priekšējo dakšu Big Piston” (SFF-BP) USD dakšām standarta aprīkojumā, kas vēl vairāk paaugstina augstākā līmeņa specifikāciju sarakstu, kurā ietilpst LED lukturi, LCD displejs un ABS sistēma, kas darbojas caur IMU, ar 296 mm peldošu priekšējo disku, kuru tur radiālā veidā uzstādīts 4 virzuļu supports.