Offroad
Motocross
Enduro
Trial

Montesa Cota 4Ride

4RIDE motors ir bāzēts uz Cota 4RT260 un Race Replica izmantotiem četrtaktu 258,9 cm3 motoriem. Atšķirībā no triāla motocikliem, šim modelim tiek izmantoti pilnīgi savādāki pārnesumu koeficienti. Ņemot vērā, ka šis modelis ir vairāk orientēts trail vajadzībām, izmaiņas veiktas, lai nodrošinātu šīs vajadzības. Braucējam tiek sniegta iespēja izvēlēties ērtāko braukšanas ātrumu gan garākos pārbraucienos, gan tehniski sarežģītākos posmos.

Jaunajam 4RIDE modelim tagad ir Cota 4RT260 kvalitatīvais alumīnija rāmis un svārstsvira.

Viena no galvenajām 4RIDE īpašībām ir 880 mm augstumā novietots sēdeklis, kas pilnībā izmaina motocikla ergonomiku, padarot piedzīvojumu braucienus daudz komfortablākus un vieglākus.

Vēl viens ergonomisks modeļa uzlabojums ir atvērtais un paaugstinātais rokturu novietojums, ļaujot motociklam būt vienlaicīgi atsaucīgam un padarīt braucienu ērtu. Turklāt papildus ērtībai ir paplašināti kāju balsti.

Sēdekli var viegli noņemt, zem tā ir izvietots liels bagāžas nodalījums, kurā pietiks vietas jakai, cimdiem un citiem noderīgiem sīkumiem.

Ņemot vērā motocikla piedzīvojumu braucienu raksturu, nozīmīgs ieguvums būs palielinātā bāka, kurā, atšķirībā no triāla motocikla 1,9 litriem, var iepildīt līdz pat 4,4 litriem degvielas. Tādējādi motociklam tiek garantēts 120 km nobraukums ar vienu uzpildi.

Motocikls sver tikai 85 kg, attiecīgi tas ir veikls un viegli manevrējams jebkuros apstākļos.

4RIDE piekare ir rūpīgi izvēlēta un pieregulēta, lai sniegtu labāku reakciju trail tipa braucienos. Regulējamā TECH dakša tagad ir par 38 mm garāka un tai ir par 24 mm garāks gājiens.