31.03.2009 Honda sāk pārdot jauktās degvielas motociklu CG150 TITAN Mix Brazīlijā
03.11.2008 Honda kopējais motociklu ražošanas apjoms pasaulē 2008. gadā sasniedz miljoniem vienību
24.09.2008 8.-13. novembrī 2011 EICMA
« Iepriekšējais 1 2 3 Nākamais »

Honda noslēdz visaptverošo 2021. gada modeļu klāstu, atjauninot GL1800 Gold Wing un Gold Wing Tour

06.01.2021

• Apple CarPlay™ un Android Auto™ atbalsta viedtālruņa lietošanu
• Uzlabota audio kvalitāte
• Divas USB C tipa rozetes
• “Tour” – uzlabots garo distanču praktiskums un komforts
• Liela bagāžas ietilpība ceļojumiem nedēļas nogalēs; augšējās kastes tilpums palielināts līdz 61 l
• Jauni zamša/sintētiskās ādas sēdekļi, relaksētāks muguras atbalsta leņķis


Honda sagaida 2021. gadu ar sava ceļotāju flagmaņa GL1800 Gold Wing jaunumiem.

Gold Wing – Honda ceļotāju flagmanis – 2018. gadā pilnībā atdzima ar radikālu svara samazināšanu, dubulto sviru priekšējo balstiekārtu, pavisam jaunu, plakanu sešu cilindru dzinēju un 7 pakāpju DCT (divkāršās sajūga transmisijas) iespēju; tagad tas iebrauc 2021. gadā ar uzlabotu audio un skaļruņu kvalitāti. Tā jauno tehnoloģiju karognesēja statuss ir pamatots, jo tas ir aprīkots ar visprogresīvākajām funkcijām, sākot no 7 collu TFT ekrāna, žirokompasa navigācijas, Apple CarPlay™, Android Auto™, elektriski regulējama vējstikla, Smart Key funkcijas, 4 braukšanas režīmiem līdz palīgsistēmai braukšanas uzsākšanai pret kalnu un HSTC (Honda selektīvā griezes momenta kontrole – Tour modeļiem)– uzsverot tā jauno tehnoloģiju karognesēja statusu.

No tradicionālā tūrisma virziena 2021. gada Gold Wing Tour ir uzlabots praktiskums un komforts garajām distancēm. Augšējās kastes tilpums palielināts līdz 61 litram, kas ir pietiekami divām lielām ķiverēm ar pilno sejsegu, un tagad tam ir grezni zamša/sintētiskās ādas sēdekļu pārvalki un relaksētāks sēdekļa atzveltnes leņķis.

2021. gada Gold Wing ir saderīgs ar Apple CarPlay™ un Android Auto™, tāpēc braucējs var izmantot personalizēto informāciju un saturu viedtālrunī, piemēram, tālruņu numurus un mūzikas atskaņošanas sarakstus. Ir ierīkots Bluetooth savienojums un divas USB C tipa rozetes, kurām pieslēgties. Nule modernizētie, vieglie skaļruņi nodrošina izcilu skaņas kvalitāti ar spilgtu klātbūtnes sajūtu. Tour modeļiem ir pieejams pasažieru audio vadības slēdzis, lai nodrošinātu vēl patīkamāku braukšanas pieredzi; slēdži atrodas labā sāna augšējā daļā, un ir iespējams pielāgot skaļumu, pārslēgt avotu un ātri pārtīt atskaņošanas sarakstu uz priekšu.

7 collu pilnkrāsu TFT šķidro kristālu displejs nodrošina visu informāciju par audio un navigācijas sistēmām, kā arī braukšanas režīmiem un balstiekārtas regulēšanu. Informācija tiek parādīta diferencētos segmentos ļoti funkcionālā secībā, tāpēc braucējs var iegūt visus attiecīgos datus ar minimālu acu kustību.

Navigācijas sistēma tiek parādīta 7 collu pilnkrāsu TFT šķidro kristālu displejā instrumentu centrālajā zonā un ietver žirokompasu, kas nozīmē, ka vadīšana tiek turpināta pat tuneļa iekšpusē. Iespējama arī jebkura maršruta punkta atcelšana vai instrukcija “doties mājās”, turpinot braukt. Kartes tiek atjauninātas un piedāvā arī iespēju ievadīt līdz pat 99 dažādiem pieturas punktiem detalizētai brauciena plānošanai.

Abas Gold Wing versijas katra projicē savu atšķirīgo auru; katra no tām ir ideāla izvēle mūsdienu braucējam, kurš vēlas tehnoloģisku izcilību un jaudīgu braucienu, paužot nepārprotamu klātbūtni.