Offroad
Cross
Enduro
Trial

„Absolute Holeshot”

Honda CRF450R ir bijis motociklu etalons kopš tā ieviešanas 2002. gadā. Tas ir definējis līdzsvara mākslu ar motoru, kas rada agresīvu izmantojamo jaudu, un šasiju, kas braucējam ļauj pilnībā izbaudīt ikkatru šīs jaudas lāsi. No vadītāja viedokļa – vai tas būtu amatieris-entuziasts, vai profesionāls sacīkšu braucējs – tas vienmēr ir bijis transportlīdzeklis, kas dāvā absolūtu kontroli un sen izslavēto Honda izturību un ilgmūžību.

Un, protams, CRF450R ir ticis nemitīgi pilnveidots, ar katriem uzlabojumiem ieviešot Honda visā pasaulē notiekošajās motokrosu sacīkšu programmās gūto pieredzi. Pēdējo astoņu gadu laikā CRF450R ir noslīpēts līdz pilnībai, kļūstot par vienu no labākajiem sacīkšu braucamajiem. 2017. gada modelis evolūciju ir padarījis par revolūciju. Eiropā iecienītākais Open klases motokrosa motocikls ir pilnīgi jauns, tā jaunais motors dāvā ievērojami paaugstinātu jaudu, jaunā šasija sniedz vēl labāku braucienu, kā arī tas nodrošina vēl labāku saķeri.

Tas izskatās citādāk, sniedz citādākas sajūtas un dāvā pilnīgi jaunu pieredzi uz ceļa. Vienkāršāk izsakoties, tas ir ātrāks. Daudz ātrāks.

Modeļa atjauninājumi: Pirmais vispārēji atjauninātais CRF450R dizains astoņu gadu laikā ir aprīkots ar HRC iedvesmotu paaugstinātas jaudas motoru ar 11% palielinātu maksimālo jaudu un vēl spēcīgāku griezi visā apgriezienu diapazonā. Tas ir aprīkots arī ar pilnīgi jauno septītās paaudzes alumīnija rāmi ar jaunu šasijas ģeometriju, zemāku smaguma centru un rūpnīcas aprīkojuma sacīkšu specifikācijas 49 mm Showa tērauda atsperu priekšējo dakšu. Pilnīgi jauno komplektāciju noslēdz titāna degvielas tvertne, gludas, aerodinamiski efektīvas plastikāta detaļas un papildaprīkojumā pieejamā elektriskais starteris