Motorolleri/125cc
Big Scooters
125 Scooters
125 Motorcycles

SH125i

Tirgus līderis SH125i ir praktiski pilnīgi jauns motocikls 2020. gadam. Turpinot miljoniem pārdotā, 1984. gadā ieviestā SH50 mantojumu, 2020. gadam SH125i ir aprīkots ar vēl jaudīgāku un efektīvāku dzinēju, kas pieskaņots elegantajai virsbūvei ar atjaunināto stilu, un par vairāk kā 50% uzglabāšanas nodalījumu, ko nodrošina jaunās konstrukcijas rāmis.

Jaudu 2020. gada SH125i nodrošina jaunais četru vārstu “eSP+” EURO5 atbilstošais dzinējs. Jaunais dzinējs nodrošina lielāku jaudu pie augstiem apgriezieniem un spēcīgāku paātrinājumu, kā arī vēl lielāku degvielas efektivitāti nekā aizejošais modelis. Honda selektīvā griezes kontrole (HSTC) tagad papildina Idling Stop (dzinēja noslāpēšana tukšgaitā) standarta aprīkojumā.

Jaunā rāmja konstrukcija ne vien uzlabo vadāmību, bet arī atbrīvo vienmēr noderīgo vietu papildu uzglabāšanas nodalījumiem – zem sēdekļa SH tagad piedāvā līdz 28 l ietilpīgu nodalījumu. Papildinot Honda viedo atslēgu – kas tagad strādā arī ar jauno Smart bagāžas kasti – ar USB lādētāju un optimizējot aizmugurējās piekares ģeometriju, uzlabots gan praktiskums, gan komforts.