Motorolleri/125cc
Big Scooters
125 Scooters
125 Motorcycles

Forza 125

Honda segmenta vadošais sporta/GT Forza 125 motorollers saglabā strauju augšupejošu trajektoriju, iegūstot rūpīgu stila maiņu, kā arī elektriski regulējamu ekrānu, LED indikatorus, jaunu instrumentāciju, divas pilnīgi jaunas krāsu opcijas, palielinātu glabāšanas vietu zem sēdekļa un papildu 45 litru Smart Key pieslēguma augšējo kasti, kas 2018. gadā vēl vairāk uzlabos tā visaptverošo pievilcību.

2021. gadam Forza 125 tagad ir aprīkots ar HSTC standarta aprīkojumā ar stila un aerodinamikas atjauninājumiem, kas līdzinās Forza 350 jaunumiem. Gan Forza 125, gan Forza 350 zem sēdekļa ir pietiekami daudz vietas divām pilna izmēra ķiverēm, un tagad to standarta komplektācijā ietilpst USB lādētājs un Honda Smart Key sistēma.

Veiksmīgās Forza 125 receptes galvenās sastāvdaļas 2021. gadā nemainās: 4 vārstu dzinējs, kas apvieno klasē vadošo sniegumu ar 490 km degvielas patēriņa efektivitāti un tukšgaitas apstādināšanu, viegla šasija, kas līdzsvaro ātruma stabilitāti ar manevrējamību pa pilsētu, un bagātīga specifikācija, kas ietver LED gaismas, Smart Key, divu ķiveru uzglabāšanas vietu un braukšanas komfortu diviem.

Taču tajā visā ir arī būtiski papildinājumi. Specifikācija un aprīkojums pacelts vēl par līmeni augstāk: jaunais elektriskais ekrāns nevainojami pielāgojas un nodrošina pilnīgu pret vēja aizsardzību un brīvu skatu uz priekšu, kamēr pārskatītie instrumenti digitālā veidā sniedz papildu informāciju, lai atbalstītu analogās skalas. Gan priekšējais, gan aizmugures indikators tagad ir LED, glabātuve zem sēdekļa palielinās par 5,5 litriem, savukārt, Smart Key tagad piedāvā arī iespēju kontrolēt 45 litru augšējo bagāžas kasti.