Motocikli
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

VFR800

"Dzīvē vissvarīgākie ir momenti. Tie skaistie skati, kas paveras izbraucot no gara līkuma, līkumotais ceļš, kas šķiet nekad nebeigsies, un, protams, visi tie cilvēki, ko satiec pa ceļam.
Ar jaunā VFR800F modeļa vieglāko korpusu, palielinātu jaudu un griezes momentu pie zemiem vai vidēja līmeņa apgriezieniem, izsmalcināto V4 dzinēju un plūstošo, aerodinamisko stilu, tagad visi šie mirkļi ir sasniedzamāki vieglāk nekā jebkad iepriekš."

To mirkļu noķeršana, kuru dēļ Jūs dzīvojat, prasa pārliecību un spēku. Tādējādi jaunā VFR800F instinktīvā vadība un vieglā stūres kontrole sniedz braucējam pilnīgu kontroli pār 782cc šķidruma dzesēšanas, degvielas iesmidzināšanas 16 vārstu 90° V4-VTEC dzinēju.

Šis dzinējs sniedz ne tikai plūstošu un atsaucīgu braukšanu pie visvieglākās akseleratora kustības, bet arī nodrošina nepieciešamo griezes momentu (75,1Nm) pie zemiem apgriezieniem, apvienojumā ar aizraujošu jaudu pie augstiem apgriezieniem (77,9kW). Mainīga vārstu sinhronizācija un elektroniskā atvēršanas kontrole nodrošina plūstošu pāreju ar vidējā intervāla paātrinājumu - tādu, kas ir svarīgs ik dienu.