ATV
ATV

Labs izbrauciens visas dienas garumā

Nav svarīgi, vai mēs runājam par arhitektūru, transportēšanu, drēbēm, ēdienu vai mūziku, izcilas lietas iztur laika pārbaudi. Un ja jūs runājat par bezceļu transportlīdzekļiem, ir jāņem vērā divi kritēriji - cik stundas Jūs dienā braucat un cik ilgi kalpos Jūsu bezceļu transportlīdzeklis.

Honda FourTrax Foreman Rubicon TRX520FA6 būs izvēles līderis pēc abiem šiem kritērijiem. Tas ir augstākās klases bezceļu transportlīdzeklis, kas nodrošina izcilu braucēja komfortu visas dienas garumā. Mēs piedāvājam lielu Rubicon modeļu izvēli ar plašu aprīkojuma spektru, lai Jums būtu iespēja izvēlēties sev vislabāko.

TRX520FA6 izmantota revolucionārā dubultā sajūga transmisija ar jaunu, vienmērīgākas pārslēgšanas mehānismu un jau raksturīgajām lielas izturības tērauda pārslēgšanas komponentēm.

Neatkarīgā aizmugures piekare (IRS) ir kas vairāk, kā tikai komfortabla un izcila braukšana. Rubicon piekares izcilā inženiertehniskā konstrukcija sniedz Jums pārliecību, ka pārvarēsiet smagu ceļu posmus, saglabājot braukšanas komfortu un izcilu saķeri uz ceļiem bez seguma visas dienas garumā.

Un tā uzbūve ir vairāk kā apspriešanas vērta: izsmalcināta vadāmība, izturīgi tērauda plaukti, uz aizmugures asīm izvietotas disku bremzes, iespējams elektriskais stūres pastiprinātājs (EPS). Viena lieta ir pilnīgi skaidra: pēc braukšanas uzsākšanas Jums vajadzēs apstāties vienīgi tādēļ, lai uzpildītu degvielu.