Motocikli
Supersport
Touring
Street
Custom
Adventure

CITĀDĀKS ZVĒRS

Jaunais Honda CB1000R ir Neo Sports Café grupējuma vadonis. Iedvesmojoties no Sport Naked ielas un retro Café Racer stilu apvienojuma, Honda leģendārais motocikls ir pilnībā pārveidots un atdzimis mūsdienu prasībām atbilstošā izskatā.

Aprīkots ar 989cc DOHC četrcilindru motoru, jaunais CB1000R spēj nodrošināt par 16% lielāku jaudu nedaudz virs 10 000 apgriezieniem minūtē un par 5% lielāku griezes momentu vidējo apgriezienu diapazonā. To visu kontrolē jaunā Throttle By Wire (TBW) sistēma, kas pārvalda četrus braukšanas iestatījumus, kas ļauj pielāgot motocikla uzvedību ceļa apstākļiem un jūsu braukšanas stilam.  Labāka paātrinājuma nodrošināšanai ir par 4% samazināta pārnesumu attiecība. Testējot noskaidrots, ka pirmos trīs pārnesumus līdz 130 km/h CB1000R tas spēj veikt straujāk nekā CBR1000RR. Atbalstošais/slīdošais sajūgs sniedz papildu motocikla kontroles iespējas.

Savā patiesajā Sport Naked stilā CB1000R atver savu sirdi vispārējai apbrīnošanai, skatam paverot retro industriālu minimālismu un alumīnija detaļas. Showa SFF-BP USD dakša un priekšējās radiālās bremzes un aizmugures zīmīgā, vienā pusē novietotā svārstsvira un Showa vienpusējais amortizators. Kopējo skatu papildina pilns LED gaismu komplekts, kas izgaismos ceļu jebkurā braucienā.