Motocikli
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CB1100A C-ABS

Pilnīgi jaunais Honda CB1100 - motocikls, kas radīts mūsdienu modernajai pasaulei un ietver sevī motociklu klasiskā laikmeta garu. Pamatojoties uz vairāk nekā piecdesmit gadu ilgo četrtaktu, četru cilindru motociklu ražošanas pieredzi, šis mūsdienīgais motocikls precīzi sabalansē sniegumu un funkcionalitāti ar dizainu, kas nav atkarīgs no laika. Sākot ar tā vienmērīgo un jaudīgo dzinēju, līdz pat autentiskajam hromētajam stilam, CB1100 varētu būt motocikls, kļūt par kura īpašnieku Jūs vienmēr esat sapņojis.

"Atgriežoties 1969. gadā - Honda leģendārais CB750K0 izmainīja motociklu pasauli uz visiem laikiem. Jaudīgs, tehnoloģiski progresīvs, nevainojama konstrukcija - tas nekavējoties izmainīja priekšstatus par to, kādam jābūt motociklam.
To pašu Jūs varat teikt par jauno CB1100. Tāda paša dzinēja uzbūve, izņemot to, ka tagad tā kubatūra ir pilni 1140cc un tam ir degvielas iesmidzināšanas sistēma un vēl daudz dažādu uzlabojumu. Tāds pats, no laika neatkarīgs stils, bet papildināts ar mūsdienīgiem akcentiem. Tas ir motocikls, kuru gatavojas novērtēt pilnīgi jauna braucēju paaudze."