Motocikli
Supersport
Touring
Street
Custom
Adventure

Vienkāršs un jaudīgs

Paralēlais 471 cm3 divcilindru motors nodrošina Rebel spēcīgu griezes momentu pie maziem apgriezieniem un vienmērīgu jaudas piegādi. 
Braucēja sēdēšanas stāvoklis ir relaksējošs un neitrāls - ar viegli izstieptām rokām un tieši uz leju vērstām kājām, kas atbalstās pret vidusdaļā uzstādītajiem kāpšļiem. Universālais Rebel noderēs gan ātriem, gan lēniem izklaides braucieniem, vairāku dienu ceļojumiem, izbraucieniem uz kafejnīcām vai pat sportiskiem braucieniem pa līkumotiem ceļiem. 
Mazais svars, slaidais rāmis un zemais sēdēšanas stāvoklis piemērots manevrēšanai ar maziem ātrumiem, savukārt augstais klīrenss pieļauj neticami sportisku līkumu izbraukšanu.
Vienkāršs un jaudīgs - Honda Rebel jaunais modelis veidots vienkārša minimālisma stilā, kur katrai detaļai ir īpaša nozīme. Zemais, slaidais siluets "kronēts" ar kulta stila degvielas tvertni, agresīvi veidotais priekšgals un platās riepas uz liela izmēra diskiem, apvienojumā ar presētā tērauda aizmugures spārnu un šauro rāmi, izceļ "izģērbtās" formas apveidus, kas veido oriģinālu individualitāti no jebkura skatu leņķa. Nostalģisks, augsti izvietots priekšas lukturis ar stiklu nostiprināts alumīnija lējuma turētājā, kompakts apaļais spidometrs ar negatīvo LCD displeju un zilu fona apgaismojumu, kā arī aizdedzes slēdzis kreisajā pusē zem degvielas tvertnes. Viss, kas vien iespējams, nokrāsots melnā krāsā.