Motocikli
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Patīkamo pārbraucienu stils.

Būvēts gariem pārbraucieniem, CTX1300 modelis sniedz iespaidīgu augsto tehnoloģiju sniegumu, mūsdienīgi pielāgotu stilu un atbrīvotu raksturu uz šosejas. Tā sirds un dvēsele ir 1,261cc, garenvirzienā iebūvēts 90° V4 dzinējs ar šķidrumu dzesēšanu. Pielāgots, lai sniegtu spēcīgu paātrinājumu pie zemiem apgriezieniem, tas sasniedz augstāko 106Nm griezes momentu jau pie 4,500 apgriezieniem minūtē. Tas ir viegli vadāms pie šosejas ātrumiem un aprīkots ar piecpakāpju ātrumkārbu un vārpstas piedziņu.
Raksturīgā V4 sajūta un skaņa ir pastiprināta ar nevienāda garuma izplūdes caurulēm 4-2-2 izplūdes sistēmā. Honda vilces kontroles sistēma (Traction Control System (TCS)) uztur nepārtrauktu aizmugurējā riteņa saķeri. Tērauda dubultā sēdekļa sadalītais rāmis nodrošina ievērojamu stiprību un savieno 43mm apgriezto dakšu ar alumīnija svārstsviru. Aizmugurējais amortizators ir aprīkots ar mehānisko atsperu priekšnospriegojumu, lai pielāgotu braucienam. Kombinētā ABS sistēma (C-ABS) savieno priekšējās un aizmugurējās bremzes, sniedzot drošu un spēcīgu bremzēšanas jaudu jebkādos laikapstākļos.
CTX1300 modeļa stils pievērš sev uzmanību ar garu un zemu izskatu. Bet tas ir arī motocikls, kas būvēts, lai būtu praktisks un viegli vadāms - ar 735mm sēdekļa augstumu vieglai zemes sasniegšanai, dabisku vadīšanas pozīciju, efektīvu pārsegumu un divām aizmugurējām mantu kastēm. Dubulto skaļruņu stereo sistēma ir saderīga ar viedtālruņiem un Bluetooth® un priekšējie lukturi, aizmugurējais lukturis un indikatori ir aprīkoti ar LED, tādējādi parādot intensīvu gaismas raksturu un nodrošinot, ka jūs redzēsiet un būsiet redzams.