Motocikli
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

NC750S ABS

LED priekšējās (Īpašā krāsojuma modeļiem) un aizmugurējās gaismas rada ekskluzīvu stilu, jaunais instrumentu panelis ar maināmu krāsu displeju var tikt pielāgots pēc braucēja vēlmēm.

Divsajūgu transmisija ir vēl vairāk uzlabota, programmatūras uzlabojums sniedz vieglāku sajūga gan piedodot, gan atlaižot gāzi. Ja radusies vēlme sportiskai braukšanai, S režīmam tagad ir 3 līmeņi pārnesumu maiņai AT režīmā, savukārt MT režīmā ir paaugstināts apgriezienu limits pārslēdzoties uz leju. Vēl vairāki programmatūras uzlabojumi ir mainījuši divsajūgu transmisijas darbību dažādās situācijās.

Priekšējās bremzes suports ir izmainīts, jaunais izpūtēja uzgalis ir vieglāks un rada patīkamu pulsējoši toni. Izvēloties sešu ātrumu manuālo ātrumkārbu, braucējs saņems vieglāku sajūga sajūtu un izliektu sajūga sviru.

Galvenais NC750S pārdošanas īpašais aspekts ir noslēpts visredzamākajā vietā - 21 l bagāžas nodalījums vietā, kur citiem motocikliem ir novietota bāka, kurā viegli var ievietot pilna izmēra ķiveri.

Arī viļņotā atslēga izskatās smalki. Jaunajā instrumentu panelī tiek izmantots negatīvs LCD displejs, kas parāda odometra, nobraukuma, pārnesuma, degvielas patēriņa, apsildāmo rokturu temperatūru (opcija) informāciju un divsajūgu modelim redzama S režīma informācija.

Arī tahometra displeja krāsu iespējams mainīt, un ir pieejamas 9 variācijas. Iespējams mainīt arī krāsas atbilstoši izmantotajam pārnesumam, apgriezienu diapazonam vai braukšanas veidam (divsajūgu versijai).

ECO un SHIFT režīmi ir papildu iespējas brauciena laikā displeju izgaismot vienas krāsas režīmā vai (divsajūgu modelim) atkarībā no izvēlētā iestatījuma. ECO režīms padara displeju gaiši zilu, ja braukšana notiek ekonomiski un zaļu, ja brauciens rit pavisam ekonomiski. SHIFT režīms maina displeja krāsu uz oranžu, ja tiek pārsniegts iepriekš iestatītais apgriezienu skaits.