Motocikli
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

NC750S ABS

Honda lietotājam draudzīgais Naked ikdienas motocikls NC750S ir saņēmis EURO4 standarta atbilstības apstiprinājumu un LCD instrumentu paneli ar maināmas krāsas opcijām, papildus pieejami divi īpaši divu toņu krāsojuma varianti ar LED gaismām. Divsajūgu transmisijas motociklam tagad ir 3 līmeņu S darbības režīms, un tiek veikti arī turpmākie programmatīras uzlabojumi gan MT, gan arī AT braukšanas režīmos. Īsais, piecstaru formas izpūtēja uzgalis nodrošina dziļāku motora toni.

NC750S ir izteikti braucējam draudzīgs motocikls: viegli braucams, viegli finansiāli pieejams gan no iegādes cenas viedokļa, gan no uzturēšanas izmaksu skatu punkta. Tas piesaista visu vecuma grupu braucējus, ieskaitot pieredzējušus braucējus, kas meklē spējīgu un ekonomisku braucamo pilsētas apstākļiem, kā arī jaunāki braucēji labprāt pārsēžas no mazākiem pilsētas motocikliem uz NC750S, lai iegūtu pierasto veiktspēju, ekonomiju un praktiskumu, tajā pašā laikā gūstot baudu no pirmā "lielā" motocikla.

Tieši tās ir īpašības, ko tie saņem iegādājoties NC750S. Tā paralēlo divu cilindru motors bez piepūles sniedz pietiekošu jaudu mazo un vidējo apgriezienu diapazonā; ietilpīgs bagāžas nodalījums vietā, kur parasti ir degvielas bāka un iespēja izvēlēties Honda unikālo divsajūgu transmisiju būtiski izceļ NC750S no plašā vidējā izmēra Naked motociklu klāsta. Apvienojot kompakto formu, uzticamo šasiju un izcilo degvielas ekonomiju - rezultātā tiek iegūts unikāls, pieejams un praktisks motocikls.