Motocikli
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Piedzīvojumu sajūta.

35 kW piedzīvojumu motocikls CB500X, ar kuru var braukt ar A2 tiesībām, ir ieguvis ievērojamas izmaiņas savā krosovera skatā, saņemot uzlabotu aizsardzību pret vēju un augstāku vējstiklu; citu uzlabojumu starpā var minēt ietilpīgāku degvielas tvertni, LED gaismas, regulējamu priekšējo dakšu nospriegojumu un regulējamu bremžu roktura novietojumu.

Jaunās LED gaismas ir mazāka izmēra, bet tajā pašā laikā spēcīgākas. Daudzšķautņainais izskats ir papildināts ar divpozīciju lampām un sudrabotu krāsojumu vējstikla apakšējai malai, pietuvinot CB500X dizainu Honda X sērijas lielākajiem brāļiem - NC750X, VFR1200X Crossrunner un VFR1200X Crostourer.

Vējstikls ir paaugstināts par 100 mm, salīdzinot ar iepriekšējo modeli, tā jaunais dizains labāk aizsargā braucēja ķermeņa augšdaļu pret vēju un lietu, centralizētā gaisa novade izlīdzina gaisa spiedienu un samazina turbulenci ap ķiveri. Atbilstoši vēlmēm ir iespējams arī pielāgot sēdekļu augstumu divās pozīcijās.

Degvielas tvertnes tilpums pieaudzis līdz 17,5 l, tādējādi palielinot iespējamo nobraukumu virs 500 km ar vienu uzpildīšanos. Braucēja ērtībai tagad ir ar eņģēm piestiprināts degvielas bākas vāciņš un bremžu roktura 5 pozīciju iestatījumu iespēja. Viļņotā atslēga sniedz daudz ekskluzīvāku sajūtu, iedarbinot motociklu. Aizmugurējās LED gaismas tagad ir iebūvētas sēdeklī.

CB500X modelis ar tā vieglo vadāmību un atbrīvoto braucēja pozīciju padara piedzīvojumus vēl pieejamākus nekā jebkad iepriekš, sniedzot gan lielisku pāreju no mazākas klases uz lielāku braucējiem ar A2 kategorijas vadītāja apliecību*, gan arī kā pievilcīgu alternatīvu jau pieredzējušiem braucējiem.

*Honda CB500X atbilst jaunajai ES A2 kategorijas vadītāja apliecībai noteiktās 35kW maksimālās jaudas likumdošanai, kas stājās spēkā 2013. gada janvārī.