Motocikli
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Jaunais Crosstourer

Modelī Crosstourer ir ideālā proporcijā apvienotas šosejas un off-road motocikla labākās īpašības. Motocikls pamatā ir paredzēts braukšanai pa šoseju un tā konstrukcija lepojas ar sporta motocikliem raksturīgajiem dzinēja darbības, saķeres, vadības un stabilitātes augstajiem standartu rādītājiem, kas papildināti ar off-road motociklu amortizācijas sistēmu un sēdekļa formu.

Motocikls pēc izvēles var tikt aprīkots ar Honda otrās paaudzes dubultā sajūga transmisiju, kuras divi elektroniski vadāmie sajūgi nodrošina ātru un vienmērīgu automātisku pārnesumu pārslēgšanu, ļaujot vienlaicīgi baudīt manuālās transmisijas dinamismu ar automātiskās transmisijas ērtumu. Crosstourer ir motocikls, kas sniedz braucējam pilnīgu izvēles brīvību, ļaujot pieņemt jebkuru braukšanas apstākļu piedāvāto izaicinājumu, neraizējoties par ērtībām, stilu un drošību.

2016. gada VFR1200X Crosstourer ir saņēmis atbilstību EURO 4 prasībām, kļuvis vēl praktiskāks, jo tā vējstikls tagad ir viegli pielāgojams, ir pieejams 12V pieslēgums un divsajūgu transmisijai ir S režīms, tādējādi nodrošinot iespēju braukt sportiskāk, paplašinot braukšanas iespējas.

Jaunā divsajūgu transmisija 2016. gada modelim ļauj noteikt ,vai Jūs braucat kalnā vai lejup no kalna, attiecīgi pielāgojot pārslēgšanās laikus.